Mayam

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb

A vörös agyag jó választás az arcbőr megszépítésére, tisztítására és élénkítésére. Segíti a szennyeződések eltávolítását, feljavítja az arcbőr kinézetét. Minden bőrtípusra alkalmazható, különösen a fénytelen, fakó arcbőrre, kuperózis és pirosodás esetén vagy reaktív bőrre ajánlott.

7ot

2019. április 15.

Arcmaszkot szoktam belőle kutyulni. Néha felturbózom egyéb dolgokkal is, de magában is nagyon szeretem.
Jobb megoldásnak tartom a bolti, kész termékeknél, mert én döntöm el, hogy mi kerül bele. Kár elrontani a jó kis agyagot a sok irritáló összetevővel... Pénzben is sokkal jobban megéri így.
Csak összekeverem vízzel, majd ecsettel/ujjal felviszem. Egyedül a lemosás macerás, ha nem fürdés közben csinálom. De ez legyen a legnagyobb bajom vele, imádom utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.