Mayam

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb

A vörös agyag jó választás az arcbőr megszépítésére, tisztítására és élénkítésére. Segíti a szennyeződések eltávolítását, feljavítja az arcbőr kinézetét. Minden bőrtípusra alkalmazható, különösen a fénytelen, fakó arcbőrre, kuperózis és pirosodás esetén vagy reaktív bőrre ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bellinda

2021. június 12.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Korpás seborrheás bőrtípusom van, sokszor kipirosodok. Ha nem tisztítom rendszeresen az arcom a vízen kívül valami segédanyaggal, mint pl. az Ilcsi fekete szappanjával, akkor elindul a korpázás, és fakó, fénytelen és fáradttá válik az arcom. A vörös agyag teljesen felfrissíttette a bőröm, letisztított minden szennyeződést. Nagyon kevés elég belőle. Én a mellékelt utasítás alapján két evőkanál agyagot kevertem össze vízzel, de 1 evőkanál is elég lett volna. Felszívta az összes szennyeződést, és a felesleges zsírt, ami miatt ilyenkor már a BB krém sem ül jól az arcomon, és megnyugtatta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

7ot

2019. április 15.

Arcmaszkot szoktam belőle kutyulni. Néha felturbózom egyéb dolgokkal is, de magában is nagyon szeretem.
Jobb megoldásnak tartom a bolti, kész termékeknél, mert én döntöm el, hogy mi kerül bele. Kár elrontani a jó kis agyagot a sok irritáló összetevővel... Pénzben is sokkal jobban megéri így.
Csak összekeverem vízzel, majd ecsettel/ujjal felviszem. Egyedül a lemosás macerás, ha nem fürdés közben csinálom. De ez legyen a legnagyobb bajom vele, imádom utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.