Mayam

Ár:   376 Ft, 2233 Ft és 8935 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml,1 l és 5 l   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   376 Ft, 2233 Ft és 8935 Ft
Kiszerelés:   100 ml,1 l és 5 l
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Számos bőr- és hajápoló kozmetikai és higiéniai termékben megtalálható hidratáló hatóanyag. Elősegíti a vízmegtartást a bőrszövetekben, lágyító és bársonyosító hatású, védi a hajat a kiszáradástól.

A glicerin belefoglalható majdnem minden bőr- és hajápoló termékbe, szappanokba, fogkrémekbe, emulziókba, samponokba és fürdőgélekbe. Gyakorlatilag minden krémbe beleépíthetünk  2% glicerint.

Nem idegen az emberi szervezet számára, így nem okozhat irritációt vagy allergiát. Képes a bőr mélyebb rétegeiből felszívni a vizet és a felsőbb rétegekbe hozni. Emiatt, a kiszáradás megakadályozása végett és hogy megelőzzük a túlzott vízpárolgást a bőrből , kerüljük el a túladagolás.

A glicerin egy jó növényi oldószer különböző anyagok számára - a gemoterápiában, fitoterápiában, homeopátiában növényi eredetű hatóanyagok kivonására használják.

A glicerin egy klasszikus humektáns. A humektáns anyagok olyan nedvszívó összetevők, melyek a légkörből a bőrbe vonzzák a vizet. Bőrbe szívódó anyag, ez azt jelenti, hogy egy mosdás után nem jön ki a bőrből.

devababa

2017. január 2.

Samponszappanba, kezkrembe, fogkrembe tettem eddig belole. Jo minosegu, ar ertek aranyban nagyon jo. Sokaig eleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.