Mayam

Ár:   760 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szaboalexa99, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A kollagén alkotja a kötőanyagok alapját, ellenállóképességet és védelmet nyújt a bőrnek, neki köszönhető a dús, erős haj. Képes a bőr felszínén kialakítani egy finom, hajlékony réteget, mely nem zárja el a pórusokat és segít megtartani a bőr víztartalmát, egyúttal rugalmasságot és hajlékonyságot  kölcsönözve annak. A hajszálakon kialakít egy réteget, mely erősíti a kutikulát, védelmet nyújt a hajnak és egyidejűleg jelentős erősítő hatást is fejt ki.

Ez a kozmetikai hatóanyag glikoproteinekből áll, melyet nem génmanipulált élesztőből vonnak ki, fehérjével és oligoszacharidokkal keverékben. A bőrben természetes módon előforduló kollagénhez hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. A növényi eredetű kollagén minden típusú bőr csillapítására, rugalmassá tételére, védelmére ideális hatóanyag. Leginkább a száraz, vízhiányos vagy érett bőrre. A növényi eredetű kollagén rendelkezik olyan tulajdonságokkal is, melyek hozzájárulnak a hajszálak enyhe vastagodásához is.

7ot

2019. április 15.

Arckrémbe szoktam belőle keverni, már rövid idő elteltével láthatóan hidratáltabb és szebb tőle az összkép. Mióta használom, nem tapasztalom, hogy nemlétező száraz részek bukkannak fel az arcomon alapozó/bb krém után. Hajra még nem próbáltam, de be fogom iktatni.
Egyedül a csomagolást tudnám kifogásolni. Alapból csak az üveg van, semmi papírdoboz, ez fura. A másik, hogy nincs benne az a cseppegtetős műanyag szűkítő. Így felbontáskor is kárba mehet, ha nem számítunk rá, és át is kell költöztetni egy biztonságosabb üvegbe, amin van, vagy pipettával használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.