Mayam

Ár:   481 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lumen, az összetevőket feltöltötte: AppleMaple, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Hajápolók

A szaponinban nagyon gazdag mosódió port a haj ápolására és szépítésére használják. Az arcbőr tisztítására is alkalmas, különösen a zsíros, aknés arcbőrre fejt ki jótékony hatást.

AppleMaple

2017. október 23.

Én a Kapoor kachli porral összekeverve használtam, mint hajpakolást. Utána olyan jól megtisztitottnak éreztem a hajam és a fejbőröm. Tervezek majd még venni hasonló porokat, szintén igy, hogy két olyat összekeverek amelyek kompatibilisek egymással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

devababa

2017. január 2.

Havonta kb 2-3szor ezzel mosok hajat, reetha-amla-shikakai mixel, mivel nem hasznalok vegyszereket. Elegedett vagyok vele. Arban nagyon olcso. az elkeszitese picit maceras, de megeri, annak aki SLS, paraben es mar irritativ kencekre allergias.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

susie.birkas

2016. december 21.

Tegnap végre sikerült kipróbálnom az első házilag készített natúr samponom. Az elemental oldalán rendeltem reetha és kapoor kachli port. Egyébként nagyon ajánlom ezt az online áruházat, mert az áraik össze se hasonlíthatóak a többi biobolt horribilis áraival. Emellett minden termékükhöz hasznos információ tartozik.
A kétféle porhoz őrölt lenmagot adtam. Kb 4szeres víz mennyiséggel kevertem össze, majd a kapott masszát egy éjszaka állni hagytam. Másnap 20-25 perc főzés után hagytam kihűlni majd mostam meg vele a hajam. Előtte 3 napig nem mostam hajat és a különböző hajápolási olajoktól zsíros volt a hajam, így féltem, hogy a sampon nem fogja kellően tisztítani, de nem ez történt. Kétszer dörzsöltem be vele hajam, mindkétszer 10 percig hagytam hatni a csodaszert. Nem alkalmaztam utána balzsamot, ennek ellenére könnyű volt kifésülni a hajam és a végén szép tiszta és csillogó lett.
A kapott sampon mennyiség több hajmosásra elegendő, kb 2 hétig száraz helyen eláll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Emulgeálószerek: Sapindus Mukorossi Fruit/Pericarp Extract
Tisztítószerek: Sapindus Mukorossi Fruit/Pericarp Extract