Mayam

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A ricinusolaj a haj-, szempilla- és szemöldökregeneráló és erősítő tulajdonságairól híres, serkenti ezek növekedését. Ellenálló körmöket biztosít, táplálja és hidratálja a tegumenseket. Bőrlágyító, csillapító és enyhén hegesítő hatású. Smink készítmények redkívül hasznos összetevője.

Zsokuci5321

2018. november 7.

Szuper szépségtrükknek tartom a ricinusolajat, főleg akinek kevés és/vagy hullik a szempillája, saját tapasztalat alapján napokon belül látszódni kezdtek a picike új szempillácskák. Kb 3 hónapig használtam, teljesen rendbe jöttek, szép hosszúak és erősek lettek. A ricinusolajat szoktam még hajpakolásba is használni, hajerősítőnek is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil