Mayam

Ár:   593 Ft és 1152 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   593 Ft és 1152 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A rozmaring víz a vegyes, zsíros vagy pattanásos arcbőr tisztítására és ápolására ideális virágvíz. Kitisztítja és kisímítja a bőrt, serkenti a mikrokeringést, kitakarítja az eltömődött pórusokat, figyelemreméltó összehúzó hatású. Csillapítja a viszketeg fejbőrt.

Zsokuci5321

2018. november 7.

A házilag készített samponom és hajpakolásom állandó összetevője zsírosodásra hajlamos hajamra. Szerintem a rozmaringvíznek (is) köszönhető, hogy a heti hajmosásaim száma maximum kettőre csökkent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.