Mayam

Ár:   830 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Feszesítő hatása elismert, hasznos a mellek ápolásában, szülés után. Segít helyreállítani a nyak, a dekoltázs bőrének, az arc körvonalának tónusát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

andrea44

2021. január 11.

Nagyon szeretem, sűrűbb olaj, de liliomolajjal elvegyítve arcra is használom, szerencsére nem jöttek ki tőle pattanásaim. Én muskátli/geránium olajból is adtam hozzá pár cseppet, különben nagyon enyhe illata van. Áttöltöttem pumpás flakonba, így jól adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 11.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.