Best of Beauty 2019

Mayam

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2016. február 5.

Kategória:   Egyéb

Száraz olaj, könnyen áthatol a bőrön, remekül tisztitja a bőrt, nem hagy zsíros nyomot és remekül beviszi a hatóanyagokat a bőr mélyebb rétegeibe. Sérült és érett bőrre is ajánlott, megelőzi a korai bőröregedést, regeneráló, szerkezetjavító hatással van a bőrre. Különösen ajánlott zsíros és kombinált bőrre, segít szabályozni annak faggyútermelését.

EBoglarka

2018. május 11.

Imádom. Néhány hete rendeltem. Kombinált bőrre használom esténként hidratálásra. Gyorsan beszívódik, nem hagy furcsa ragacsos érzést, semleges illatú könnyű olaj és az ára is jó. Nem zsírosítja a bőrt, nem alakulnak ki pattanások miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

alidak

2018. május 5.

Sminklemosásra, majd arcápolásra használtam. A sminkkel egész jól megbírkózott, fõleg a vízállóval, bár kicsit macerás volt a használata. Amiután elfogyott a hidratáló krémem, használtam esténként helyette belõle, könnyū olaj, gyorsan beszívódott, és hidratált is. Nem lehet tõle semmit extràt várni, viszont tényleg szép és puha volt a bõröm, és a szemkörnyéken vettem észre különbséget, mintha teltebb lett volna és kevésbé karikás. Nem okozott aknét sem. Gondolkodom azon, hogy újra veszem-e, jó volt, de nem volt meg a wow hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

marlu

2017. május 28.

Ezt az olajat szeretem a legjobban. Szinte mindenhez fel tudom használni, nagyon tápláló. Nincs különösebb illata, így akár nappal is tudom használni. Illetve az aktuális testápolómba is keverhetek belőle anélkül, hogy megváltoztatná az illatát. Leginkább szemkörnyékre használom, de egyszer-egyszer egész arcra is alkalmazom. Hajvégápolóként is jól működik, estére bekenem vele a hajvégeket és reggel megmosom. Arcpakolásként pedig agyaggal és zöld teával keverve használom, nagyon szép puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

devababa

2016. december 2.

Szappanaim egyik mellekosszetevoje ez az olaj. Nagyon meg vagyok elegedve vele. Jo minosegu. Arban nagyon jo. Csak ajanlani tudom. Nagyon sokfelekeppen lehet hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

bogczi

2016. április 14.

Imádom, multifunkciós kis csoda. Minden héten egyszer, hajmosás előtt alaposan belemasszírozok egy keveset a fejbőrömbe, végül pedig a teljes hajhosszos is eloszlatok egy kicsit, hagyom hatni 30-40 percet és megmosom a hajam. Már 3 hét után dúsabb és szebb lett a szőke, göndör sörényem, egy álom. Arcra is szoktam használni, pedig zsíros a bőröm. Esténként arctisztítás után egy keveset öntök egy nedves vattakorongra és áttörlöm vele az arcom. Selymesebb, puhább és ápoltabb a bőröm, a zsírosságot is mérsékli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil