Mayam

Ár:   690 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 1 liter   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   690 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 1 liter
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A magas esszenciális zsírsav koncentrációjának köszönhetően elismerten jó bőrregeneráló, tápláló és szerkezetjavító hatással bír. A napvédő krémek és masszázsolajok, az Ayurvéda-gyógymódok alapvető összetevője, a bőr és haj szépítésére készített kompozícióké úgyszintén.

• javítja a bőr szerkezetét, hidratál
  • késlelteti az öregedési folyamatot
  • elnyeli az UV sugarak egy részét
  • kivédi a napsugarak hatását, megelőzvén a túl hosszú vagy helytelen napozás káros hatásait
  • kitűnő bőrlágyító
  • regeneráló, öregedésgátló hatású
  • csökkenti a gyulladást
  • valamelyest szabályozza a faggyútermelődést
  • csökkenti a szélsőséges időjárási viszonyok káros hatását a bőrre
  • enyhén antireumatikus hatású
  • stresszoldó, csillapító, enyhe afrodiziákum

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil