Mayam

Ár:   677 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Dezodorok

A timsó a hagyományos dezodorok egyre keresettebb természetes alternatívája. Egy természetes ásványi eredetű dezodor. Nem létezik korlátozás a felhasználási felületre vonatkozóan: arcra, testre, hónaljra, lábakra egyaránt ajánlott.

Számos előnye van: gazdaságos, hipoallergén, nem illatos, hagyja lélegezni a bőrt, nem hagy nyomot a ruhán.

szzh01

2018. május 2.

Egy ideig próbálgattam, mire rájöttem, nekem hogyan válik be. Nem önmagában használom, hanem úgy, hogy először felkenem ezt, hagyom megszáradni, majd utána rákenek egy másik alumentes természetes dezodort is.
Így bombabiztos kombót alkotnak, nem szagosodok, és az izzadást is mérsékli, bár nem szűnteti meg teljesen;, azért vannak időnként sajnos éktelenkedő foltok a hónaljamon a ruhánkon.
Érdekes módon a kettő külön-külön nem működött, de együtt hatásosak a szagok ellen.
A kazalszám felvásárolt, ámde használhatatlan natur dezodoraim új értelmet nyertek, szép lassan el tudom ezzel az alásegítéssel használgatni őket.
Az ára nevetséges, 2 hónap alatti akkora mennyiség fogyott belőle, hogy még mindig olyan, mintha új lenne; gondolom egy 5 évig elég lesz. .:-)

Azt nem tudom, hogy vajon van-e különbség timsó és timsó között, több drogéria hálózatban is kapható sima timsó tömb-dezodor többféle márkanév alatt. Én ezt jó messsziről rendeltem (Romániából webshopból) más tételekkel együtt, de kíváncsi lennék rá, hogy ha csak erre van szüksége valakinek, akkor elég-e egy drogériásat megvenni, vagy ehhez kell ragaszkodni; szerintetek?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

tkati

2017. november 26.

Szeretem a Mayam termékeit, egy időben krémek keverésével szórakoztattam magam, és meg voltam elégedve a Mayam termékekkel. Ez a timsó tömb a természetes dezodorok egyike. Pozitívuma: minden igaz, amit ígérnek: gazdaságos, hipoallergén, nem illatos, hagyja lélegezni a bőrt, nem hagy nyomot a ruhán. Habár az illatmentesseg nekem nem jelent pozitívumot. Negatívuma: mint minden természetes dezodort, ezt is naponta kétszer kell használnom. Igaz, mióta terhes vagyok és/vagy szoptatok, erősen izzadok. Nem csodaszer, de nem terheli a szervezetemet, és nem rossz az ára sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.