Maybelline

Ár:   695 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Kiszerelés:   4,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

A népszerű Baby Lips ajakápoló legújabb változata, finom illattal és 8 órás hidratálással.

Lia12

2018. november 17.

Nagyon szeretem, jó az illata, jól hidratál és nagyon szép fényes színt ad az ajkaknak. Abszolút megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Cupcaketeam

2017. október 10.

A Müllerben tudtam venni még nyáron. Teljesen olyan az illata és az íze mint a koktélnak is!♡ Nagyon krémes az állaga. Szép, intenzív színt és fényt ad az ajkaknak. A többi Baby Lips-nél jobban hidratál.
Imádom! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Imádom! :D

pillacskak

2017. március 2.

Nagyon jó illata van !! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Nagyon jó illata van !! :D

KisHeni

2017. február 7.

Nagyon vártam a Pina Colada illatot, azonban sajnos cseppet sem hasonlít a koktélra az illata, de kellemes. A színe tényleg nagyon szép narancssárgás és fényévekkel jobb a hidratálása mint a sima Baby Lips kollekciónak. Ezt már ajakápolónak lehet nevezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

lovecreams

2016. szeptember 21.

Sokkal-sokkal többet ér, mint a sima baby lips. Isteni illata van, szép fényt ad az ajkaknak:) A hidratálása is meglepő számomra, mivel a klasszikus változat semmit nem ért..ez viszont..remek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.