Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: AntalJudit
Állapot: Háromszor használt., Helyszín: Budapest (XIX., XIII., V. kerületek), fizetés: Kizárólag személyes átvétel.
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: ZANNAH
Állapot: párszor használt, Helyszín: Érsekvadkert, fizetés: Banki utalás után ,postázom / postán maradó
giny96

2019. május 14.

Én imádom. Habár szilikonos, mégis nagyon hidratáló érzetet kelt, ahogy felkenem. Kevés is elég belőle, "a little goes a long way". Szépen tapad bele az alapozó, és nem mozdul el napközben. Azt vette észre, hogy mióta használom, a mélyen ülő mitesszereim a felszínre jöttek, így könnyebb kitisztítani a bőröm, ami szintén plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

pankalany

2019. május 13.

Nem csodát vártam hiszen a pórusok eltüntetésére semmi nem képes de ez a termék teljesen hatástalan. Pedig külföldi sztárbloggerek a Benefit hasonló termékéhez hasonlították... Hááát.... Pedig még a felvitel során is követtem az ajánlást, simító mozdulatok helyett ütögetve, blenderrel vittem fel majd ugyanezekkel a mozdulatokkal ment az alapozó és a púder is. Amúgy az én alapozómmal nem voltak haragban, nem volt csúszkálás, kukacosodás, de amit ígért azt sajnos abszolút nem hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

kakaska

2019. május 7.

Fura állaga van, de primerként egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Fura állaga van, de primerként egész jó.

Nikolett190610

2019. április 27.

Kellemes az állaga, de nagy változást nem vettem észre a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Kellemes az állaga, de nagy változást nem vettem észre a használata után.

palibogi

2019. április 13.

semmirevaló. semmi változást nem csinál. nekem hamarabb kopik a sminkem tőle. egy ideig jó volt, 2x vettem újra, de azóta nem nem is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

FeNi

2019. január 30.

Kellemes viselése van könnyen tapad rá az alapozó de különösebb változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Stefania80

2019. január 11.

Szeretem, ha használom akkor utána olyan az arcom mint a babapopsi ( köszi szilikon :) ) de szerintem a tág pórusokat nem fedi el, és igazából sok különbséget nem veszek észre az alapozás után ha használom vagy nem.... Sokan írjátok hogy kukacodásra hajlamos, nekem egyszer sem fordult elő, igaz kis mennyiséget szoktam használni ( kb. egy pici borsószem).
Ha valaki megtalálta a tág pórusokat észrevétlenné tevő primert, ossza meg velem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Hollowsora5

2019. január 9.

Eleinte csomósodott az alapozóm tőle. Később leváltottam az alapozókat és a hidratáló krémet is, azóta kompatibilis vele és a nagy pórusaimat szépen fedi. Persze láthatóak, de jobban takar, mintha nem lenne semmi rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

supercinti

2018. december 10.

Ha sok idom lenne kiprobalnam hogy van e kulonbseg, ha zsirt kenek fel vagy ha ezt? Mert ugy erzem kb semmi. Csuszik rajta az alapozo, nem hasznalok sokat, de megis ....undorito!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

farkas.timeazsofia

2018. december 5.

Ezzel a termékkel nagyon rosszul kezdődött a kapcsolatunk. Először túl sokat használtam, nem tetszett az állaga, kukacosodott, stb. Félre is tettem pár hónapra. Aztán egyik reggel, amikor fényvédő után csillogott az arcom, gondoltam, itt az ideje még egy próbát adni neki. Sikerült! Csodálatosan lemattított, teljesen természetes lett az összkép. Azóta nagyon megszerettem, már az állaga is tetszik, sőt, még a szilikonokat is megszerettem. Próbálkozni kell a mennyiséggel, van, amikor nagyon kevés is elég. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).