Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Csere, ingyen! Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
Ár: 500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, utalás

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

CandyShimmer

2021. május 22.

Semmit nem ér. Nem mattít, nem lesz tőle tartósabb vagy szebb az alapozás, csak egy felesleges dolog amit az arcunkra kenhetünk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. szeptember 18.

Borzalom, még akkor vettem, amikor ment a nagy hype körülötte, de kidobtam pár próba után...a pórusokkal nem csinál semmit, de legalább egy csúszós, tömény szilikon réteget képez az arcon, amire lehetetlenség sminkelni, mert csak össze vissza csúszkál rajta az alapozó, vagy egyből meg sem tapad, inkább úgy dönt, hogy gyorsan visszamászik az ecsetre, amint hozzáérek, könnyedén feljön az egész, többrétegű sminkem, éles foltot hagyva maga után. Nevetséges. Az arcomnak pedig ronda, zsíros fénye van utána. Egy pozitívumot sem tudok mondani, ilyen szörnyű primert még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Judy1

2020. augusztus 6.

Se nem mattít, se nem tünteti el a pórusokat, és sminket sem teszi tartóssá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Se nem mattít, se nem tünteti el a pórusokat, és sminket sem teszi tartóssá.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Nagy reményekkel vettem meg, viszont csalódás volt. Furcsa állaga és szaga van, nekem kb lefolyt a smink az arcomról tőle. Ez az egyik termék ami miatt odáig jutottam, hogy inkább egyszerű hidratáló krémet használok primerként egy jó ideje..Csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

HyperBunny

2020. július 13.

Hű, hogy én ezt hogy utálom! 😀
Akkor csaptam le rá, amikor bejött itthon is, mert nagyon nyomatták, én meg sose használtam primert és azt hittem ez lesz a hiányzó láncszem a rutinomban a hatalmas pórusaim mellett.
Látszatra nem igen segít, egy komplett vakolat talán tényleg szebb rajta, de 2 óra se kell, és elmászik a smink, kifénylik a bőr, rettenet.
Egy gyors fotó erejéig jó, de semmi több. Őszintén azóta kedvem se volt primerekkel kísérletezni, ha van olyan, ami jó, beszerezhető és nem túl drága, szóljatok! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Hű, hogy én ezt hogy utálom! 😀

kozmaedina

2020. február 29.

Ez a legrosszabb primer, amit valaha próbáltam. A leírásban szereplő "láthatatlanná teszi a pórusokat" elég meredek, inkább az ellenkezőjét tapasztaltam, kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Makeupppppppp

2020. február 20.

5 forint lenne se venném meg újból. A rántott húst is ki tudtam volna sütni olyan olajos volt tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

farkaslivia

2020. január 29.

Őszintén nem nagyon veszek észre változást. Könnyű eloszlatni, viszont vigyázni kell vele mert ha túl sokan teszel, akkor az alapozót összecsomósítja. A pórusaim nem lettek tőle kisebbek, pedig ugye ezt a célt szolgálná. Összességében nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Titkoss05

2020. január 22.

Nekem semmit nem csinál a bőrömön, az illata sem tetszik és a textúrája is fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Nekem semmit nem csinál a bőrömön, az illata sem tetszik és a textúrája is fura

szucsnoem95

2020. január 9.

Nem vettem észre, hogy csinálna bármit is, fura a textúrája, és hamarabb fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).