Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Ár: 1000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost

farkaslivia

2020. január 29.

Őszintén nem nagyon veszek észre változást. Könnyű eloszlatni, viszont vigyázni kell vele mert ha túl sokan teszel, akkor az alapozót összecsomósítja. A pórusaim nem lettek tőle kisebbek, pedig ugye ezt a célt szolgálná. Összességében nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Titkoss05

2020. január 22.

Nekem semmit nem csinál a bőrömön, az illata sem tetszik és a textúrája is fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Nekem semmit nem csinál a bőrömön, az illata sem tetszik és a textúrája is fura

szucsnoem95

2020. január 9.

Nem vettem észre, hogy csinálna bármit is, fura a textúrája, és hamarabb fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

csillYke

2019. december 31.

Sajnos elég nagy csalódás számomra, ugyanolyan rajtam a smink nélküle, mint vele. Furcsa a textúrája is, olyan érzés, mint ami beleül a pórusokba, de közben nem tünteti el sajnos picit sem. Két csillagot adok, mert puha lesz a bőröm tőle, ez az egyetlen dolog, ami tetszik benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

StummerneMonika

2019. december 26.

Sajnos nekem ez a termék nem igazán jött be. Az alapozó nem lett tőle szebb, illetve sokkal hamarabb kezdett el fenyleni a homlokom, mint a primer nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

kisbogar32

2019. október 12.

Már nagyon régóta szemezgettem ezzel a termékkel, Glamour napokon kuponnal vettem meg. A vélemények alapján kicsit megijedtem, hogy kidobott pénz volt, de mégis szerettem volna egy esélyt adni a terméknek. A bőröm alapvetően zsíros, tág pórusokkal és gyulladásra hajlamos. Eddig bevált ez a termék, az alapozó finishe sokkal szebb és sokkal tovább matt marad az arcom, a pórusokon is láthatóan javít. Nem csodaszer, de amit vártam tőle azt hozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

szata1

2019. szeptember 5.

Nagyon sokat tesztelgettem, reménykedtem benne de egyáltalán nem jött be. Nem próbáltam még más szilikonos primert, de gondolom ennél már csak jobb lehet, amúgy sem használok primert csak néha mikor eszembe jut vagy a kezembe akad egy.
Ha ezt használom nap végére szépen „eltűnik” az alapozó ott ahová tettem belőle. Ez primer nélkül nem történik meg, pedig ugyanazokat a bevált termékeket használom minden nap és ugyanazokkal a lépésekkel, technikával teszem fel őket. Nekem nem is nagyon akar semmi tapadni rá, akkor sem ha várok pár percet, hogy üljön kicsit a bőrömön. Na a pórusokkal pedig SEMMIT sem kezd. Ugyanúgy látszanak, ha nem jobban.
Pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Pénzkidobásnak tartom.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Jó alap a sminknek, könnyebben el tudom dolgozni a korrektort és az alapozót, ha ezt használom előtt és összességében egységesebb lesz a sminkem fedése. A pirosítóm pedig sokkal pigmentáltabbnak tűnik. Matt marad a bőröm tőle, viszont a nagy pórusokat nem tünteti el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

bakondipatricia

2019. augusztus 10.

Csodát nem csinál, de szépen halványítja a pórusokat és puha, kellemes érzetű lesz tőle a bőr, szebben lehet rá felvinni az alapozót. Az is tetszik, hogy nem egy “dewy” hatású primer, hanem inkább matt, de azért persze nem az a matt, amire mindenki számít.
Egynek elmegy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Egynek elmegy. :)

csyngo

2019. augusztus 6.

Nem igazán szoktam primert használni, ezt is csak ritkán, de én meg vagyok vele elégedve. Tényleg elég keveset használni és szépen elsimítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).