Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Ár: 1000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost

Anheszenamon

2018. október 24.

Azt az elején leszögeznèm, hogy nincs olyan termék ami össze tudja húzni a pórusokat, és ezt nem is vàrtam tőle. Legjobb esetben is max kisebbnek tűnnek tőle. De ez a termék sem nem mattít, és a pórusokat sem láttatja kisebbnek. Kb. mintha semmit nem kentem volna fel. Ja, de! Mert az alapozó nagyon furcsàn viselkedik rajta. Mintha le akarna folyni/csúszni erről a full fömény szilikonos cuccról. Azért nem adok egy csillagot mert legalább pattanásokat nem okozott, de kizárt dolognak tartom, hogy újravegyem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

NagyVani

2018. október 21.

Nagyon bevált nekem ez a primer.Szépen mattija a bőröm,eltünteti a pórusokat és szuper alapot biztosít az alapozónak. Leginkább a Benefit the porefessional primerhez tudnám hasonlítani,annak egy olcsóbb alternatívájára kiváló :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Risella

2018. október 21.

Valóban segít a tág pórusaimon, de azért csodát ez a termék sem tud tenni, a matt hatást viszont abszolút nem tapasztalom, pedig matt alapozót használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Veronikaa

2018. október 19.

Szépen kisimítja a pórusokat, egyenletesebbé teszi a bőrt. Nekem pattanást nem okozott. Igazából legtöbb reggel nem érek rá primert használni, ezért nem minden sminkeléskor használom. Szeretem, de túlságosan nem hosszabbítja meg a sminket, viszont szebben elterülő rajta a korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

glambaddiexx

2018. szeptember 12.

Mielőtt megvettem ezt a primert jó alaposan utána néztem hiszen nem egy olcsó dolog. Nagyon sok beauty guru (külföldieket nézek csak) ajánlotta és használja mindennapi sminkjeihez is ezért mertem megvenni. Maximum ha 4x használtam hiszem az utolsó használat után kiütéses és pattanásos lettem tőle. Pórusösszehúzó és mattító hatása egyáltalán nem jelentkezett ... sajnos nekem ez egy pénzkidobás volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

htzsf

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem, már vagy a negyediket használom belőle. Egyenletes lesz tőle a bőröm, eddig minden alapozóval és korrektorral jól működött együtt. Tényleg rendesen mattít és láthatatlanná teszi a pórusokat. Ha melegem van vagy fázom, kipirul az arcom, de ha ez van rajta, akkor alig látszik a pirosság, ha ezen kívül semmi más nincs rajta, akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

kottazur

2018. augusztus 25.

Az állaga valóban fura, de nekem ennek ellenére bevált. Jobb napokon elég ha csak ezt és korrektort használok, nem is kell hozzá alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

betyusz123

2018. augusztus 15.

A cuki csomagolásán kívül nem sok jót tudok mondani róla. Igazából nem értem el vele mást csak azt, hogy +10 percet állhattam a tükör előtt a reggeli kapkodásban arra várva, hogy beszívódjon - több-kevesebb sikerrel, ami miatt az alapozót is nehezebben tudtam eldolgozni az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

adi99

2018. augusztus 10.

Kifejezetten jól működik együtt a bőrömmel, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kifejezetten jól működik együtt a bőrömmel, szeretem. :)

Kence123

2018. július 16.

A bőröm eddig nemnagyon kedvelte az alapozást,elég proplémás volt miután eltávolítottam az alapozót sminklemosásnál(több féle alapozónál is ez volt)De amikor ezt a primert használom alapozás előtt az arcomon nem jelennek meg piros foltok,pattanások. Nagyon sokáig elég és biztos újra fogom venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).