Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Ár: 1000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost

Manitabarbara

2017. június 12.

Először nagyon nem szerettem,mert nem igazán használtam jól.Azóta kitapasztaltam,hogy hogy is működik, illetve lett egy kis tapasztalatom is,mert a The body shop-nak is kipróbáltam a hasonló termékét és rájöttem,hogy ez fényévekkel jobb. Hétköznapokon nem mindig használom,de ha olyan helyre megyek,ahova kicsit jobban kicsípem magam,akkor nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Candy21

2017. május 23.

Nekem nagyon tetszik szépen össze húzza a pórusokat nem engedi bele ülni az alapozót tartósabb is tőle a smink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Redlips

2017. április 24.

Jó-jó, de még keresem az igazit. Annyira nem nyűgözött le, mégis ehhez nyúlok reggelente, mert ilyen árkategóriában jobbat nem találtam. Nem okoz pattanásokat és kellemes a viselete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

szofiaa

2017. április 23.

Eleinte nem szerettem a furcsa textúrája miatt, de kipróbáltam sok más primert és végül rendszeres használat után rájöttem, hogy ez és a NYX Por Filler vált be legjobban.
Érdekes , hogy eleinte mindkettő ellen voltam, mert nem tudtam megérteni a furcsa textúrát és zavart, de aztán rájöttem, hogy pont ennek köszönhető, hogy pl. a korrektor/alapozó nem ül be a ráncokba v, hogy sokkal könnyebben eldolgozhatóak.
Az ára is egész barátságos, a 20ml sokáig elég, kuponnal még inkább megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Az ára is egész barátságos, a 20ml sokáig elég, kuponnal még inkább megéri.

0bikbik0

2017. április 17.

Sminkalapnak, póruskiegyenlítésre a TBS egyik szérumnak hirdetett termékét használom (ami szérum ugyan, de annak vacak lenne. A rengeteg szilikon miatt viszont nagyon jól működik, mint póruskiegyenlítő, és még kicsi plusz táplálást is ad.)
Elfogyott, de nem tudtam időben beszerezni, a környékbeli drogériában meg ez a kis krém volt, ami rögtön szembeszökött, mint szilikonos cucc, így megvettem.
Nem rossz, az alapozót szépen tartja, segít a szárazabb részeimen, optikailag - ideig óráig, nem túl tartósan, de - alakítja a tág pórusokat is.
Igen, van benne szilikon, de ez egy szilikonos krém végülis, nem? Nekem a szilikonnal nincs bajom, ez a termék sem tömítette el a pórusaimat, nem lettem pattanásos, mitteszeres ettől.
Az ára is ok, könnyű beszerezni (azért a TBS-t jobban szeretem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

Az ára is ok, könnyű beszerezni (azért a TBS-t jobban szeretem...)

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Jó-jó, kicsit kevésbé látszanak pórusaim, de azért azt nem mondanám, hogy eltünteti őket... És eléggé zsírosítja is a bőrt, szóval nagyon meleg naokon inkább nem is használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Krisztinaaa

2017. március 24.

Nem tudom milyen érzéseim vannak vele kapcsolatban. Pár napja használom és többnyire meg vagyok vele elégedve, de csodaszernek nem mondanám.
Az alapozó sokkal jobban bírja az arcomon a gyűrődést és nem mászkál el, viszont iszonyatosan hamar elkezd csillogni te a bőröm. (Főleg a T-vonal.) Összességében szép eredményt ad, csak az nem tart sokáig. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

kismaszat

2017. február 26.

Nekem sajnos nem jött be egyáltalán,pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon zsírosította a bőröm. Sajnos tényleg tele van szilikonnal

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Alice83

2017. február 5.

Kaptam egy kiadós mintát a termékből, köszönet a mülleres alkalmazottaknak.. eddig csak 2x használtam, de a végeredmény azt kell h mondjam meggyőzött..igaz nincsenek nagy bőrhibáim..alapozó szépen terül rajta és talán még tartósabbá is tette..nem okozott pattanásokat..én azért keresgélek még..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Mimi94

2017. január 15.

Primernek nem rossz, de a pórusokkal semmit sem csinál. Az állaga tényleg nagyon jó, és puhábbnak érződik a bőröm, de csak mert egy rakat szilikon van benne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).