Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bamy, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2000 Ft

Pórusösszehúzó primer. Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyagmentes.

Ár: 1000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost

Katave

2017. január 9.

Egy kanadai make up tutorial videó hozta meg a kedvem hozzá, smink alá vékony rétegben tökéletes, bár szerintem nem elég önmagában mint primer és a tágabb pórusokon nekem nem segít. Az állagát nagyon szeretem de az árához képest valóban lehetne több a tubuskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

MoHajnalka

2017. január 7.

Nagyon szeretem, csodálatos az állaga, jobb lesz tőle a sminkem! Viszont a mennyiség lehetne több is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

radoczjanka

2016. október 27.

50%-os kuponnal vettem, így nekem teljesen megérte az árát. A többi primernél az a bajom, hogy nagyon olajosnak, vizesnek tűnik tőle a bőröm, de ettől nem. Nagyon szeretem, bár azt nem, hogy a kezemről szinte nem lehet lemosni. De ugyanennyire tartós az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Nem rossz,bár nem tünteti el teljesen a pórusokat.Egynek jó.Bár szerintem egy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).