Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2020. január 13.

Maybelline 2013-as tavaszi kollekciójának része.

Légiesen könnyű szemhéjpúder paletta, milliónyi mikro finomságú gyönggyel, hogy kiemelje tekinteted. A varázslatosan selymes textúra káprázatos fénnyel emeli ki a szemet, felerősítve a tekintet ragyogását.

kervivena

2018. január 2.

Kiárusítás során vettem meg és nagyon nem bántam meg! Gyönyörűek a színek a Luminous brown palettában! Igaz, nekem ez a korallnarancs szín egy picit sok, de egy erősebb smink alkalmával fel tudom használni. A közepét én nem csak highlighterként használom, hanem színként is. Nekem tartós, biztos fedést nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

bogcsilike

2013. december 30.

Hát ez nagyon nem 2000 ft alatt van. Amúgy nagyon jó, én 2799- ért vettem azon a héten, amikor megjelent! Lehet hogy utána 2 hónappal 2000 ft alatt volt! XD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Hencida

2013. november 25.

Nekem is a brown van meg, a luminous, nagyon jól tart szemhéjpúder alapozó után használom. Rendesen lehet felvinni ecsettel, nem kenődik, nem csúszkál. Nekem még este is látszódik a szememen, néha még a lemosó is alig akarja levinni. Újra fogom venni, elégedett vagyok vele. Felakartam vinni az összetevőit, de olyan apró betűkkel írtál, hogy nem tudom kiböngészni, pedig sas szemem van:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

WaterLily

2013. szeptember 19.

Szintén a luminous brown-t vettem meg glamour kuponnal. Elégedett vagyok, a délután 4kor felkent sminkem még este 11kor is úgy nézett ki, mintha akkor tettem volna fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

svenimeni

2013. június 9.

Nagyon szeretem, nekem is a barna van meg, de a highlighter színt használom az arccsontomra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

szilva1987

2013. május 8.

Én is glamour kuponnal vettem meg a "luminous purple" palettát. Hát... nekem nem vált be... nagyon nem, pedig artdeco szemhéjalappal használom, ami azért más szemhéjfestékeimet elég szépen megtart akár 10-12 órán át, hát ennél csődöt mondott, szóval szemhéjalappal is max 4-5 órán át marad meg, azután szétcsúszkál és jóformán "eltűnik" a szememről. A színek szépek, de nem fedik szépen a szemhéjamat, csak többszöri satírozás után. Szóval összességében nekem csalódás ez a termék... így kap egy 2-est tőlem, csak azért mert tényleg szépek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

mstindigo

2013. április 16.

A luminous brownt vettem meg fél áron, glamour kuponnal.
Engem nagyon megfogott, bár igaz, hogy szeretem a természetes nappali sminkeket. A minősége is jó, ecsettel is fel lehet vinni, nem porzik, és egy szaténos fénye van, ami tényleg kiemeli a szemet, és elég tartós is. A szőke hajamba most egy kis rezes melírt rakattam, ami hamar kibarackosodott, de ehhez nagyon illik a benne lévő narancsos árnyalat. Ha ezt a színt is használjuk belőle, akkor már a smink is kicsit vadabb lesz. A barna szememhez és a világos bőrömhöz is szépen passzolnak a színek. Az a paletta lesz, amit szívesen bedobok utazáshoz, és egy paletta elég lesz egész hétvégére. Általában gyors natúr sminket csinálok, simán, tusvonalasat, vagy füstösebbet, de a narancsával lehet valami vadabbat is csinálni azért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

A luminous brownt vettem meg fél áron, glamour kuponnal.