Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 26.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó szájkontúrceruza.

Nyuszedli

2016. június 14.

Nagyon nem vált be sajnos! Pár napja vettem, már ketté törve a kukában van, eszembe se jusson még egyszer használni!
Alapvetően csak a felső és alsó ívet szeretem egy teljesen természetes színű ceruzával kicsit kiemelni, semmi extra. Egy puha ecsettel kicsit átütögetem, hogy egyenletesebb legyen, és kész is!
Ennek a ceruzának a színe szép, bár a nagy csillámok nagyon zavaróak, nem értettem a dolgot mit keres benne, de ez legyen a legnagyobb baj! Ahogy az ecsettel hozzá értem, el is tűnt az egész, ami maradt, az meg teljesen szétmosódott, pedig nagyon óvatosan dolgoztam...
Egyetlen másik ceruzám sem volt még ilyen gyenge, a legolcsóbb sem!
Eddig az Artdeco volt a legtartósabb, maradok annál, míg nem találok egy jó sminktetoválót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Egyetlen másik ceruzám sem volt még ilyen gyenge, a legolcsóbb sem!