Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, matt finishű ajakrúzs.

20 árnyalatban kapható

886 BERRY BOSSY Maybelline Color Sensational The Loaded Bolds Ajakrúzs
Ár: 1200 Ft + posta vagy csere , Eladó: Mango36
Állapot: új, 1-szer próbált, fertőtlenítve , Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

Csengiful

2019. május 26.

885 - MIDNIGHT MERLOT

Csodasan fed, jol birja a strapat, eleg matt. Ez a szin nagyon jol all sotet haju, sotet szemu noknek. sokszor pirositonak is ezt hasznalom, illetve ajakbalzsammal keverve hetkoznapokon, amikor kicsit szolidabb hatasra vagyom. Finom az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

885 - MIDNIGHT MERLOT

Lina14

2019. február 2.

nekem a 882 fiery fuchsia van meg ami egy erőteljes málna. matt finise van, de a krémessége nagyon kellemes, igaz, hogy csúszkál, de ettől a formulától ez nem szokatlan, én kifejezetten élveztem a viselését, egyszer frissítettem csak napközben, ebéd után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

abicicaaa

2018. június 28.

886 Berry Bossy
Eleg ertelmetlen vasarlas volt ez reszemrol, kezdjuk ott hogy nem hordok ilyen szint, utalom a lilat majdnem minden arnyalataban.
Gondolhattam volna arra is, hogy nornalis ruzs formajaban katasztrofa lesz, maszkalni fog mindenhova stb. Igy is lett.
Ahhoz kepest hogy meg csak nem is matt, veszettul szarit, ajakapolora kenve pedig meg undoritobban nez ki.
Kezen swatcholva megtetszett, elveszitettem a fejem, es nem gondolkoztam tul sokat.
Nem erdemes sotet szint venni, kizarolag mattra száradó folyekony ruzs formajaban (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

886 Berry Bossy

DistressedMaszat

2018. március 20.

Kedvezménnyel vettem meg a 887est. Elragadott a színe sötét Lilla. Csodás lett volna ha tartós és tényleg matt is lenne. Sajnos maszatolodik, nehéz vele dolgozni és vékonyan kenve nem olyan szép...ceruzával és egy kis púderrel nem olyan rossz de elszomorit mert úgy se túl tartós. Pénzkidobás szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

sarria

2018. január 2.

Nem rossz, nem rossz, de vannak ennél sokkal jobbak is (L'oreal, Clarins..) bár olcsó, tehát nagyon nem lehet ezt felvetni a termék hibájára. Tartósnak nem mondanám (1-2 óra max) az viszont, hogy csúszkál és elkenődik számomra nem elfogadható. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Kamkalin

2017. december 18.

Midnight Merlot, a számomra tökéletes sötét rúzs! Ajakceruzával használva tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

neelad

2017. november 20.

A 885-ös Midnight Merlo árnyalatot választottam. Nagyon furcsa, mert könnyű feltenni, szépen terül, tartós, viszont pár perc után foltos lesz, amitől nem túl szép látvány. Egy ceruza segít rajta, de akkor meg már nem az a szín köszön vissza, mint ceruza nélkül. Nem értem, hogy a rúzs tesztelése után miért nem változtatnak a formulán. Vagy csak az én példányom vacak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

zsanibaby14

2017. október 12.

A 886 Berry Bossy árnyalatot szereztem be. Szép,egyenletes,pigmentált,tartós,könnyen viselhető rúzs. Nem teljesen matt a finishe. Ez a rúzs és szín maga az álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

valamijoonev

2017. szeptember 26.

Nekem a sotetlilat sikerult beszereznem kiarusitasban 1000 forint kornyeken.
Nagyon szep matt szine van, ennyiert megerte boven az arat, de nekem kiszaradt tole a szam. Tartosnak tartos elegge:)
A kiszaradas miatt 1 csillagot le szeretnek vonni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nekem a sotetlilat sikerult beszereznem kiarusitasban 1000 forint kornyeken.
A kiszaradas miatt 1 csillagot le szeretnek vonni

Bleach

2017. június 10.

Mielőtt megvettem volna az első folyékony rúzsomat, szinte mindig ezt kentem fel és még most is nagyon gyakran előveszem, nagyon szép színe van. Az egyetlen, amiben a folyékony rúzsaim kenterbe verik, az a kopásállóság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.