Maybelline

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. június 30.

Kiszerelés:   0,35 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

lucus999

2024. február 25.

nekem nagyon érzekeny a szemem így minden szemceruza hamar lejön de ez ahhoz képest sokáig bírta kb 4 óráig utána sem olyan csúnyán folyt le mint az előzőek, pigmentált és könnyű felkenni is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

babiczb

2022. december 26.

Az egyik legjobb szemceruza amit valaha próbáltam. Nekem a fekete alapon sárga mintás van meg, de nem tudom mi a különbség a kettő között. Megfelelően krémes a textúrája, könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 26.

zsofc

2021. január 19.

A vízvonalamba keresek folyamatosan jó fekete szemceruát, nem ez lett az igazi. Oda felkenve inkább világos szürke, a szemhéjamon a szempillák tövéhez maszatolva el tudom használni, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Spirálban bejött a márka, évek óta veszem, de ebben a csavaros szemceruzában nem. Túl puha, könnyen kicsavarodik és kenődik, elég nehéz szép és tartós vonalat húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

DNM

2020. július 28.

Szénfekete. Nekem kellően tartós, könnyű vele dolgozni. Elégedett vagyok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Szénfekete. Nekem kellően tartós, könnyű vele dolgozni. Elégedett vagyok

Dorcikahh

2020. július 4.

Tartóssága nulla, mire befejezem a sminkemet konkrétan már kb le is jön, intenzitása nulla, valami átlátszó halvány dolgot lehet vele húzni vízvonalra, de nincs egy rendes fedése, semmit nem ad hozzá a sminkemhez, mire elindulok itthonról már abszolút nem is látszik, maradok a kedvenc Smashbox ceruzámnál, mert az tényleg intenzív és tartós, igazi erős fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

egeresi47

2019. október 30.

Szeretem ezt a szemceruzát, bár a szemhéjamra tust használok, de alulra ez is jó, nem kenődik el, tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

novembermesi

2019. október 19.

2 ceruzát használtam el régebben, szerettem. Én alapból ezeket a kajal ceruzákat használom vhogy a tussal nekem sokkal nehezebb, gyakorolni kellene. Szép fekete, tartós. Vékony tusvonalat nem lehet kimondottan ezzel húzni. Használata során eltompul a hegy, ez a hatránya, így kis farkincát nem egyszerű vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

GyimA87

2019. október 9.

Párom lepett meg vele névnapomra és imádom, könnyen kezelhető, mély és intenzív színe van. Tartósabb, mint az eddigiek. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

knfrniki

2019. október 8.

Az extra black van meg nekem, de vízvonalban egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Az extra black van meg nekem, de vízvonalban egyáltalán nem tartós.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

A réz-glükonát a glükuronsav rézsó formája, amely a hialuronsav építőköve. Az összetevő segíti a víz és más anyagok bőrön belüli szállítását, illetve valószínűleg elősegíti még a sejtregenerációt és a sebgyógyulást is.