Maybelline

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. június 30.

Kiszerelés:   0,35 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenbe lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

2019. augusztus 27.

Általában nem szeretem a maybelline termékeket,de elfogyott a szemceruzám és anyukámtól kaptam ezt. Nem vártam tőle sokat,ezért nagyon meglepődtem amikor elöszőr használtam. Szépen lehet vele dolgozni és szuperül fog :) Azóta már többször újra vettem és csak is ezt használom. Ára is kedvező :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

uagi

2019. július 25.

Az én vízvonalamra működik és szépen lehet vele dolgozni. Addig amíg nem próbáltam máson, 5 csillagot kapott volna, de volt olyan barátnőm, akinek a vízvonalán egyszerűen egyáltalán nem fogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Lilly83

2019. július 16.

Sajnos nekem túl puha és könnyen elkenődik. Amikor tompa a hegye egyszerűen nem lehet vele szép vékony vonalat húzni. Maradok a jól bevált Rimmel szemceruzáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Laraa

2019. június 28.

Ez a kedvenc szemceruzám, évek óta használom, legalább tízet elhasználtam már. Nekem egész tartós, persze a nap végére hajlamos elmászkálni. Ára teljesen rendben van, egy ceruza sokáig elég. Nem találtam még nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Zoi

2019. június 3.

Én nagyon szeretem, eddig 2-t használtam el, puha, jól fog, de ahhoz képest egész tartós, mondjuk én szeretem, ha egy szemceruza "a helyére mászik" egy is idő után. Az ára is szuper-baráti és az amúgy elég érzékeny szememet se bántja. Drága szemceruzák landoltak már a kukában, mert viszketett tőlük a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

pomme

2019. március 8.

Mindig kuponos napokon rendelem a Rossmannból 500 forintokért. :D Nevetséges az ára, viszont tökéletes termék. Nem túl kemény, szóval nem vágja szét a vízvonalamat, mire színe is lesz, viszont nem is túl folyós, hogy maszatoljon szanaszét. Nyilván ugyanúgy újra kell kenni 1x-2x egy nap, de egyrészt minden szemceruza ilyen, másrészt fillérekbe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

adelharcos

2019. január 29.

Ár/érték arányban nagyon jó. Mindennap használom, tartós, viszont én is azt vettem észre, hogy kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

monikabujtas

2019. január 26.

Nagyon tartós, szépen satírozható, szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagyon tartós, szépen satírozható, szinte minden nap használom.

Orchideadin

2019. január 12.

Szépen és könnyen lehet felvinni, krémes az állaga, szépen el lehet dolgozni, tartós is, de könnyen beül a szemzugba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Stenico

2018. december 30.

Abszolut favorit fekete szemceruza kategoriaban. Pont a megfelelo puhasag, tartossag, feketeseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!