Maybelline

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. június 30.

Kiszerelés:   0,35 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
egeresi47

2019. október 30.

Szeretem ezt a szemceruzát, bár a szemhéjamra tust használok, de alulra ez is jó, nem kenődik el, tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

novembermesi

2019. október 19.

2 ceruzát használtam el régebben, szerettem. Én alapból ezeket a kajal ceruzákat használom vhogy a tussal nekem sokkal nehezebb, gyakorolni kellene. Szép fekete, tartós. Vékony tusvonalat nem lehet kimondottan ezzel húzni. Használata során eltompul a hegy, ez a hatránya, így kis farkincát nem egyszerű vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

GyimA87

2019. október 9.

Párom lepett meg vele névnapomra és imádom, könnyen kezelhető, mély és intenzív színe van. Tartósabb, mint az eddigiek. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

knfrniki

2019. október 8.

Az extra black van meg nekem, de vízvonalban egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Az extra black van meg nekem, de vízvonalban egyáltalán nem tartós.

2019. augusztus 27.

Általában nem szeretem a maybelline termékeket,de elfogyott a szemceruzám és anyukámtól kaptam ezt. Nem vártam tőle sokat,ezért nagyon meglepődtem amikor elöszőr használtam. Szépen lehet vele dolgozni és szuperül fog :) Azóta már többször újra vettem és csak is ezt használom. Ára is kedvező :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

uagi

2019. július 25.

Az én vízvonalamra működik és szépen lehet vele dolgozni. Addig amíg nem próbáltam máson, 5 csillagot kapott volna, de volt olyan barátnőm, akinek a vízvonalán egyszerűen egyáltalán nem fogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Lilly83

2019. július 16.

Sajnos nekem túl puha és könnyen elkenődik. Amikor tompa a hegye egyszerűen nem lehet vele szép vékony vonalat húzni. Maradok a jól bevált Rimmel szemceruzáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Laraa

2019. június 28.

Ez a kedvenc szemceruzám, évek óta használom, legalább tízet elhasználtam már. Nekem egész tartós, persze a nap végére hajlamos elmászkálni. Ára teljesen rendben van, egy ceruza sokáig elég. Nem találtam még nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Zoi

2019. június 3.

Én nagyon szeretem, eddig 2-t használtam el, puha, jól fog, de ahhoz képest egész tartós, mondjuk én szeretem, ha egy szemceruza "a helyére mászik" egy is idő után. Az ára is szuper-baráti és az amúgy elég érzékeny szememet se bántja. Drága szemceruzák landoltak már a kukában, mert viszketett tőlük a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

pomme

2019. március 8.

Mindig kuponos napokon rendelem a Rossmannból 500 forintokért. :D Nevetséges az ára, viszont tökéletes termék. Nem túl kemény, szóval nem vágja szét a vízvonalamat, mire színe is lesz, viszont nem is túl folyós, hogy maszatoljon szanaszét. Nyilván ugyanúgy újra kell kenni 1x-2x egy nap, de egyrészt minden szemceruza ilyen, másrészt fillérekbe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!