Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. május 22.

Szemceruza, mely szemhéjtus pontossággal dolgozik. Tekerős formulájának köszönhető az egyszerű használat és adagolás. Rendkívül puha, krémes és egész napon át tartós. Nedves állagának köszönhetően ,nagyon kellemes és lágy a felvitele a többi szemceruzához képest. A micro-hegy tökéletesen követi a szem körvonalát. Csomósodásmentes képlet. Applikátorral a végén, hogy még egyszerűbb és népszerűbb legyen. Az applikátor segít a kisiklott vonalat egy egyszerű mozdulattal törölni.

wywy1992

2013. március 25.

Nagyon jó, de nem adok 2400-at egy szemceruzáért...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Nagyon jó, de nem adok 2400-at egy szemceruzáért...:D

tiktiktak

2013. március 22.

Könnyű vele dolgozni és szép erős a színe, de a tartóssága nálam kb. a nullával egyenlő. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

anar008

2012. december 5.

Ez lehetne a tökéletes szemceruza, ha nem lennék rá allergiás. Nagyon vékony, precíz vonalat húz, nem kenődik el és egész nap tartós marad. Sajnos csípte a szemem és könnyeztem tőle, így derült ki, hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőjére... Kár...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

vira.15

2012. június 23.

Nagyon szerettem :) Most jelenleg Max Factor-om van, de ez sokkal jobb volt :) A vékony hegye miatt bárhol ki tudtam festeni a szemem, sőt, annyira vékony volt, hogy még a szemöldököm is átfestettem vele. Ha lesz még, és elfogy a mostani újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

csillag

2012. május 18.

Nem is hiszem el, hogy még senkinek nem jutott eszébe felrakni ezt a kis csodát..:):).
Ami a leírásban van, az applikátor rész hagy némi kivetnivalót, de ezt leszámítva minden igaz!!!!!
A világ legjobb szemceruzája!!!!!!!! Nem kell többet írnom róla!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

A világ legjobb szemceruzája!!!!!!!! Nem kell többet írnom róla!!!!