Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   1999 Ft

Krémes, balzsamosból púderessé változó arcpír, lágy matt hatással.

4 árnyalatban elérhető

Ár: 1000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Szjohanna

2021. április 16.

Természetes, nem csillámlós és (viszonylag) tartós. Jól lehet rétegezni ujjal használható,így jól bele lehet maszírozni a bőrbe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Tavasz tündér

2021. április 5.

Nagyon nagyon ajánlom kipróbálásra! Kb. 2 éve a kedvencem és azóta sem találtam hozzá hasonlót. Bizonyított sokszor, ebben a maszkos időszakban pedig ugyan csak kiválóan teljesít, így itt az ideje hogy nagyon megdicsérjem. Az én bőröm érzékeny, ezért egy pirosítót is csak akkor tartok meg, ha nem irritál, tartós és természetes hatást tudok vele elérni. És ezért hajlandó vagyok ám kinyitni a pénztárcámat. Nem gondoltam hogy egy drogériás termék lesz a befutó, pedig keresem az utódját minden kategóriában. Ugyanis lehet kivonják, sokszor láttam már kiárusításban, aztán visszatér a polcokra, majd eltűnik ismét. Először tartottam a krémes állagtól, de nagyon szépen eldolgozható ujjakkal is és valóban, ha megszárad matt lesz és szuper tartós. Még nagy melegben, a kombinált bőrömön is egész nap tart. Én keveset vagyok teljes sminkben, így leggyakrabban natúr arcra viszem fel és senki nem mondaná meg hogy pirosító van rajtam, annyira természetes, de építhető is, ha erősebb sminkre van szükség. Nálam a por alapozókkal, ásványi púderekkel is kompatibilis. Imádom! A maszkokon sem hagy nyomot, vagy csak minimálisan. A kedvencem, a mályvás, lilás árnyalatú 40 mauve intrigue , az én színem, szinte olyan mint mikor elpirulok. A 10 flirty pink rajtam túl sötét rózsaszín, kissé öregít. Van egy 30 coy coral árnyalatom is, de ezzel nem tudom mi lehet, mert darabos, nem lehet szépen eldolgozni, színben sem tetszik, nagyon világos korall. Pedig bontatlan volt a csomagolása, de lehet egy lejárt verziót sikerült kifognom. Ezért utálom, hogy nincs ráírva meddig jó, csak hogy meddig használhatod felbontás után, amúgy 12 hónapig, de nekem egy év alatt sem fogyott el, annyira kevés kell belőle. Ebben az akciós, kuponos időszakban bátran adjatok neki egy esélyt, ha még láttok valahol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Clementine

2021. március 12.

Először a 01-es arnyalatot vettem meg, az állaga nagyon szuper, nagyon könnyű hasznalni, nem is nagyon lehet túltolni. Viszont nekem ez a szín pont olyan mint amikor melegem van, vagy elpirulok ezért annyira nem tetszik.
A múlt héten megvettem a rossmannban szintén kiárusításon a 04-es arnyalatot, ami első látásra szerelem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

SziNo

2021. március 12.

Kiárusított termékként találtam rá a DM-ben még tavaly. Nagyon megtetszett, hogy a tubusban krémes állagú, ami az arcon púderré alakul. A 10-es flirty pink árnyalatot vettem, ami passzol hozzám. Sajnálom, hogy már kiárusításon találtam rá, mert több árnyalatát is szívesen kipróbálnám. Szerencsére csak egy minimális kell belőle, így biztosan sokáig fogom tudni még használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

smariann

2021. március 10.

A mauve intrique árnyalatot használom. Nagyon kellemes meglepetés, ujjbeggyel felviszem, majd ecsettel kicsit eldolgozom. Több hónapja megvan, nagyon kiadós, ha elfogyott (bár az nem most lesz) más árnyalatot is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Diana2

2020. december 18.

Nagyon szép,tartós. Ennél természetesebb nem is lehetne.Ujjal nem tudom szépen felvinni, csak ecsettel.Szerintem nagyon sokáig elég lesz,annak ellenére hogy milyen kicsinek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 26.

10 flirty pink és 40 mauve intrigue - sajnos csak néha fordul az elő, hogy minden úgy igaz, ahogyan fent, a leírásban szerepel. De most igen.
Ha Chanel logós lakk fekete tégelyben lapulna, sem tetszene jobban. Csak akkor el is várnám tőle, így pedig kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

lillus09

2020. augusztus 24.

Nekem is rossmanos kiárusításon sikerült hozzá jutnom, 1000 hufért ekkora mennyiség szinte ajándék. Főleg úgy hogy krémes pirosítot én egyik smink polcon sem láttam a drogériákban, tehát aki szereti ezt a formulát annak nagyon megérte megvenni. Régebben gimis koromban volt talán ugyanez a darab, és nagyon szerettem, hogy reggel mikor siet az ember néhány ujj nyomkodással fel lehet vinni és csodás pirt kölcsönöz, a mauve vmi árnyalatot vettem, egy világos rózsaszín. Ahogy többiek is írták, simán lehet építeni és ha nem természetes végeredmény a cél, erősseb hatást is el lehet vele érni. Igazán sztem utazáskor praktikus, hogy nem kell plusz ecsetet vinni a préselt pirosítóhoz. De én ha hétköznapokon sietek, akkor is szeretem használni. Most van még egy clinique pirosítom, de ha még elérhető lesz a termék, fogok venni másik színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Kremcica

2020. július 17.

Rossmann kiárusításban vettem 1000 Ft-ért a 040-es Mauve Intrique árnyalatban. Nem volt teszter, sőt ez volt az utolsó így próba cseresznye alapon hoztam el. Nem lett csalódás. :) Azóta csak ezt viselem és nagyon megszerettem. Az állaga nagyon kellemes, puha, de mégsem túl krémesen hogy egyszerre sokat vegyen fel az ujjbegy. Ennek köszönhetően könnyen lehet használni és lehetőség van arra hogy építsük a színt, nem lesz már elsőre túl sok. Maga ez a szín egy picit vizesen fényes, csillámoktól mentes hideg rózsaszín. Természetes hatású, de mint már említettem akár bóhócszintig építhető. :) Többnyire ujjal viszem fel és az RT expert face brush ecsetemmel vagy blender szivaccsal dolgozom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

mSzandika

2020. április 19.

Még annak idején 500 ft-ért csaptam le rá, egy leárazásban. Ennyiért bőven megérte, mert könnyű kezelni, nagyon jó kis állaga van, nem okoz pattanásokat sem. Nagy kedvencem lett, egy időben csak ezt használtam. Leragasztott állapotban vettem, amit mások is igazán átvehetnének a Maybellinetől, mert szerintem ez így tisztességes és higénikus. Nagyon tetszik a csomagolása és szerintem nagyon sokáig elég lesz, főleg mert van mellette másik két pirosítóm is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol