Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   1999 Ft

Krémes, balzsamosból púderessé változó arcpír, lágy matt hatással.

4 árnyalatban elérhető

Ár: 500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
500 Ft Maybelline Dream Matte Blush - 30 - coy coral árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Kb. heti 1x személyes átvétel késő délután az Örs vezér téren megoldható. Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő.

mSzandika

2020. április 19.

Még annak idején 500 ft-ért csaptam le rá, egy leárazásban. Ennyiért bőven megérte, mert könnyű kezelni, nagyon jó kis állaga van, nem okoz pattanásokat sem. Nagy kedvencem lett, egy időben csak ezt használtam. Leragasztott állapotban vettem, amit mások is igazán átvehetnének a Maybellinetől, mert szerintem ez így tisztességes és higénikus. Nagyon tetszik a csomagolása és szerintem nagyon sokáig elég lesz, főleg mert van mellette másik két pirosítóm is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

patvik

2020. január 29.

Update: sajnos azóta egyszer nyúltam hozzá, nem az én bőrtónusomhoz való.

Le volt árazva a Rossmannban, úgyhogy 5 másodperces gondolkodás után landolt is a kosarában a 30-as coy coral árnyalat. Gyönyörű színe van, régóta szerettem volna ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Update: sajnos azóta egyszer nyúltam hozzá, nem az én bőrtónusomhoz való.

virumiru

2020. január 12.

coy royal árnyalatban vettem meg, a színe nagyon tetszik, igazi szerelem darab:) nagyon tartós, és szépen mutat alapozón vagy csupi arcon is. sajnálom, hogy nekem ez a krémesből púderessé váló formula annyira nem jön be :( ujjal nem szeretek belenyúlni, nem is tudom szépen feltapizni vele (türelem játék), olyan ecset meg nincs a birtokomban ami szépen felvenné a terméket, és bele is fér rendesen a tégelybe. úgyhogy csak 4 csillag:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Nyáron vettem a flirty pink-et leárazáson, mert a melegben nem mindig hordtam alapozót, csak kis korrektort, de a pirosító valahogy hiányzott, viszont a por állagúak annyira nem voltak tartósak alapozó nélkül csupasz bőrön. Azóta alapozó fölé is használom, ez lett a kedvenc pirosítóm. A coy coral is le volt árazva nemrég a helyi DM-ben 400 Ft-ra, így most már abból a színből is van. 5 hónap alatt 2 gr termék fogyott a flirty pinkből, úgy, hogy nem is minden nap haszáltam, szóval az 1/3-a már elfogyott. Ez ilyen belátható időn belül elhasználható termék. (Csak én aggódom, hogy nem használok el mindent, amit megveszek?) Néha rúzs fölé vagy ahelyett is feldobom a számra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Panni21

2019. november 6.

Flirty Pink árnyalatban választottam, mivel szerettem volna egy krémpirosítót, hogy ne kelljen mindig magammal vinni az ecsetet. Valóban púderessé változik a felvitelt követően, nagyon szép, természetes hatása van.
Tartós, több, mint 10 órája viselem, és nem kopott meg, annyi, hogy átfényesedett (nem vészes, inkább olyan selymes-egészséges fény), de mivel nem használtam sem alapozót, sem púdert (színezett hidratáló fölé alkalmaztam lényegében), így nem is várhatom el, hogy majd egész nap púderesen matt marad.
Kellemes színe van, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Kellemes színe van, örülök, hogy megvettem.

pankalany

2019. szeptember 22.

Flirty pink árnyalatban bukkantam rá a legalsó polc legeldugottabb zugában a DM-ben.Kár hogy csak most, mert már ezer éve kerestem szép természetes hatású, krémes matt pirosítót és ebben a termékben megtaláltam a tökéletest. Nagyon tetszik, könnyű a felvitel, ujjal csak felütögetem a kívánt helyre és csodás a hatás, viszonylag tartós is. Akciósan 700 Ft-ért vettem, szóval gyanítom hogy kifutó termék. Kár mert nagyon bejött, de szerintem ez a kis tégely napi használat mellett is jó sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

mano

2019. július 2.

Szintén Flirty pink. Imádom a krémes pirosítókat, sokszor rúzst használok erre a célra. Ez egy remek darab, mert könnyen építhető, szép természetes hatást lehet vele elérni, nehéz bohócorcákat kreálni. Felkenés után tényleg egyből porszerűvé változik. Ami nagy plusz, hogy még a nagy melegben is egészen tartós, pedig rólam a pirosítók nagyon gyorsan elillannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

saeszti

2019. május 22.

Flirty pink árnyalatban vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kevés is elég belőle, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

ssyakaky

2019. március 13.

ezer éve kerestem mar valami elérhető árú krémes pirositot, úgyhogy ahogy meglattam rogton lecsaptam először a 40 mauve intrique árnyalatra, ami szerintem nyaron lesz majd igazan szep. masodszor a 10 flirty pink arnyalatot kaparintottam meg, ezt hasznalom gyakrabban. felvitele nagyon egyszeru, egesz jol a helyen marad es szepen epitheto, de termeszetes hatású. nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Yudit

2019. március 13.

Coy coral 30-as árnyalatban vettem meg és egy hete minden nap ezt használom. Diszkrét a színe, jól építhető, eldolgozható. Az összetevő lista, számomra fontos lett volna, de olvashatatlan. Vízhiányos bőrömre jó választás volt, szépen a helyén marad egész nap és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol