Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bdori, Módosítva: 2014. március 7.

Blackxentric

2016. november 11.

Nekem a képen látható árnyalat van meg. A színe tetszik, de nem túlzottan pigmentált és sajnos nem is tartós. A színe miatt két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

bdori

2014. március 20.

A Pink Fizz/Rose Fizz árnyalat van meg,nagyon szeretem. Szépen csillog és sokáig fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.