Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 21.

Kétrészes szemhéjpúder harmonikus, divatos színekben.

ppetruska21

2013. december 25.

Ajándékba kaptam,de sajnos nekem nem jött be ,mert mikor fel akartam kenni a szememre nem sikerült, valahogy nem fogott.Pár próbálkozás után tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

abbey94

2013. november 25.

Az akciós pultról kaptam le a Rosmannban 600ftért gondoltam megéri egy ilyen szemhélypúder duóért. 107-es Amethyst árnyalatban vettem meg ami tartalmaz egy halvány pezsgő-rózsaszín színű festéket, és egy lilát ami fényben picit barnásan hat. Csalódtam benne. Alapvetőleg csak a pezsgőszín miatt tetszett, mert nem szoktam lila színeket viselni de gondoltam hátha... a pigmentáltsága átlagon aluli... a pezsgő színű még úgy ahogy alappal jól megállja a helyét de a lilás még alappal is kevés...nem tudom mennyibe kerülhet eredetileg, de ennél a Miss Rose-os 400ftos palettám 10000x jobban teljesít
két csillagot adok de csak is a pezsgő szín miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

két csillagot adok de csak is a pezsgő szín miatt

sieszter

2013. november 15.

Nekem a képen látható verzió van meg, és őszintén szólva szinte láthatatlan a szemhéjamon. A rózsaszín még csak-csak látszik, de a lila abszolút nem. Pigmentáltsága tehát kb. 0, de szép selyemfénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

czakovaleria

2013. augusztus 7.

Nekem feketés árnyalat van, az nem túl pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nekem feketés árnyalat van, az nem túl pigmentált.

sephora

2013. március 25.

A silver & grey színt használom, és bevallom kicsit félve vettem meg. Azt gondoltam, hogy nagyon erősen pigmentált lesz ez a két szín és nem tudok majd vele szolid sminket készíteni.
Kellemes csalódást okozott, mert a gyenge pigmentáltsága nekem pont megfelelő!
Viszont aki erősebb, dominánsabb színekre asszociál a silver & grey paletta kapcsán, annak nagy csalódás lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Kellemes csalódást okozott, mert a gyenge pigmentáltsága nekem pont megfelelő!

fanny---

2013. február 4.

Nagyon szeretem,iszonyat tartós,elég nehéz is lemosni.Nem csomósodik össze,könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

dodoos

2013. január 9.

Az egyik kedvenc duo szemhéjpúderem,nekem is a képen látható darab van meg és eddig nagyon elégedett vagyok vele,könnyű a felvitele is. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

Egyetértek az előttem szólóval, nagyon szépen fedő szemhéjpúder, nekem a képen szereplő darab (Pink & Mauve 106) gyarapítja a gyűjteményem. Selymesen fénylik, a színek enyhén irizálnak, alappal tökéletesen egyben marad egész nap. Ez az egyik kedvenc szemhéjpúderem :) A barátomtól kaptam ajándékba, már ez is dob az értékén ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

vidike

2012. augusztus 20.

Nagyon szépen 'fog' a szemhéjon, ütős élénk színe van; elég tartós de mindenkép kell alá szemhéjalapozó! Az ára durva, de én ajándékba kaptam úgyhogy így megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 20.