Maybelline

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2024. május 13.

• intenzív szín
  • már egy rétegben is biztosítja a teljesen dús hatást
  • hosszantartó hatású
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CeCeDrake

2024. június 3.

Nem szeretem a szilikon keféket, de már késő volt, megvettem anélkül, hogy megnéztem volna jobban, mondjuk az üzletben is ki volt téve, de lényegtelen 😅
Végülis, semmi bajom a szilikon kefékkel, ezzel itt. Alapvetően hosszú, íves pilláim vannak, a szemem meg rendkívül érzékeny. Két rétegben használva nagyon szuper pillákat csinál, az érzékeny szemem nem bántja, sem felvitelkor, sem napközben, sem lemosáskor. Napközben nem potyog, nem pereg, jó a festék minősége, lemosni könnyű, de pl. nem maszatolódik el egy kis nedvességtől (esett az eső, 10 percet gyalogoltam a kocsiig, azt hittem, hogy a köldökömig lefolyik majd, mert a legtöbb nem vízálló az ennyi esőtől ott szokott kikötni, de nem, egy picit összetapadtak, de nem folyt meg.) Jól vizsgázott a napokban, eddig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 3.

adreee

2024. május 18.

Rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már olcsó és drága kategóriában is. Véleményem szerint a jelenleg kapható legjobb szempillaspirál. Hosszú szempillákat varázsol és nem pereg le! Nálam 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 18.

Kissk

2024. május 17.

Nekem sajnos allergiás reakciót váltott ki az egész szemhéjam bedagadt tőle. És biztosan ettől volt, mert miután nem használtam többet rögtön el is múlt. Így sajnos nekem a kukába landolt, pedig sose voltam még semmire allergiás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

kim88

2024. május 14.

Szerintem bazijo! Tartos, nem pereg- nem maszatolodik. Konnyen lemoshato, szuper a csomagolasa, brutal pillakat csinal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 14.