Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szluca, Módosítva: 2012. június 21.

annita

2018. március 15.

Életem első szemceruzája, ezért nosztalgiával gondolok rá :') de meglepően jó minőségű, puha, könnyű használni, könnyen satírozható, ellenben szép fekete színe van, és precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

kissenikor

2014. augusztus 8.

Az egyik legjobb szemceruza, amit valaha használtam. Legszívesebben tus és minden helyett is csak ilyet használnék ezután. Nagyon vékony a hegye, precízen, szépen lehet vele dolgozni. Nem kenődik, nem mászik le a szememről még nagy végén sem a 30 fokban, viszont könnyű este eltávolítani. Isteni! Tartós, könnyű vele dolgozni és szép, fekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

gioia

2014. március 15.

Nagyon szép aranybarna árnyalatot használok. Puha, tartós és sokoldalú, mert szemöldökhöz is jó. Kicsit gyorsan fogy, de ennek ellenére újra megvettem. Láttam hasonlót natúr termékek között, az lesz a következő próbaképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Tündérvirág

2013. augusztus 29.

Nekem nem tűnt keménynek a krém, én nagyon jól tudtam vele sminkelni. Tetszett, hogy ilyen vékony, és nekem erős , intenzív volt a színe is. Én szerettem. Bár negatívum, hogy nálam nem volt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

cirmok

2013. augusztus 12.

Én is a csalódottak táborát erősítem:
- leharcolt állapotban lévő cerkák közül lehetett csak választani mindenhol, ahol láttam (mindig megfogadom, hogy csak fóliázott terméket veszek, és persze mindig elcsábulok)
- megvettem a leginkább vállalható állapotban lévőt (teljes áron, 2000 forint), mert pontosan az ilyen vékony hegyű ceruzákat vadászom, és a barna tényleg sokkal szebb színű, mint a többi, átlagos "macibarna" szemceruza.
- alapvetően a keményebb ceruzákat kedvelem, de ez túlságosan kemény (próbaképpen kitekertem, letörtem belőle egy darabot, de nem változott semmi)
- nem fog egyenletesen.
Nagyon ritkán csinálok ilyet, de ezt kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Én is a csalódottak táborát erősítem:
- nem fog egyenletesen.
Nagyon ritkán csinálok ilyet, de ezt kidobtam.

poor2agnes

2013. augusztus 7.

Néhányan mintha nem is erről a termékről írnátok.. :o Nekem nagyon bevált! Először véletlenül vettem meg, mert elnéztem az árát. A pénztárnál meg majd' elájultam.. :D De végül megvettem, mégpedig a brown bronze gleam árnyalatot. Ilyen szép színnel egyébként még nem találkoztam! Én nagyon picit tekerek ki, mert ha hosszabb a hegye, tényleg letörhet. Nagyon puha a ceruza, szerintem amit Langel vett, az vagy le volt járva, vagy - 20 fokban használta. Én már a negyediket használom, mind puha volt. Viszont nagyon tartós, nem kenődik szét, pedig az én szemhéjam hozzáér a pillák tövéhez, emiatt egy csomó szemceruzát nem tudok használni. Egyszóval én nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

lovaslany13

2013. június 25.

Nehezen indultunk: a DM-ben a teszter érintetlen volt, az eladható pedig ki volt próbálva elég durván így azt nem óhajtottam elhozni, a tesztert nem adták... Így nem jött össze hogy akciósan jussak hozzá.
Túl kemény volt és a felső szemhéjon nem lehetett úgy használni, hogy ne húzná azt, vagy ne törne le belőle darabka, vízvonalra megfelelt. Nem túl tartós, így ár-érték arányban nem érte meg a pár ezret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

svivko

2013. június 25.

Annyira azért nem ördögi ez a cucc. :) Elismerem, hogy keményebb, mint az átlagcerka, de én ezt úgy oldottam meg, hogy a felső rétegét, a kézfejemre húzom, és az alatta lévő cucc már puhább réteggel nem fájdalmas dolgozni. Szép vékony, pigmentált vonalat húz, nekem legjobban a felső vízvonalra, a pillák tövébe vált be, mivel jó vékony,elég tartós, és elég 1x áthúzni hogy szép fekete vonalunk legyen. Én ha jól emlékeszem 700 Ft-ért vettem, de meg is lepődtem, mivel itt alattam írtátok hogy drága, de nem volt akciós, most már simán csak ennyibe kerül - ha még van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Langel

2013. március 17.

Ennyire kemény ceruzával még nem találkoztam. Szemhéjon szinte lehetetlen fájdalom és vésés nélkül használni, de hogy ne vesszen kárba, szemöldököt szoktam vele dúsítani és kitölteni a kisebb hézagokat, mert a formája szerencsére jó. Erre pont jó, de amúgy 0.

(az enyémre csak annyi volt írva, hogy 6 hónapig felbontás után, de semmi hogy mettől meddig jó vagy ilyesmi)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

vira.15

2012. november 1.

Jé, nekem ilyenem is volt! :D Nagyon szeretettem, puha, krémes volt és nagyon könnyen lehetett vele dolgozni, még sokszor a szemöldököm is ezzel korrigáltam. Ez mind szép és jó, azonban nagyon hamar elfogy, kevés van benne. Túl sokat kérnek ilyen kis mennyiségért. Azóta se vettem újra, mert nagyobb mennyiséget tudok venni ugyan ilyen áron.

szluca! Lehetséges hogy romlott volt a termék, ezért volt nagyon kemény, mert az enyém nem volt az, kimondott puha és krémes volt. Mindig nézd meg a szavatosságát, mert vettem én már a Rossmannban 2009-ben 2006-ban lejárt Maybelline púdert. Jó olcsó volt én meg bedőltem, pár hónappal később vettem észre hogy már évekkel ezelőtt lejárt. Azóta mindig megnézem, hogy mikor jár le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.