Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. július 15.

Ragyogást kölcsönző primer, fakó bőrre.

marcsi1233

2020. február 21.

Rajtam jól mutat ez a pinkes alapozó alatt, nem okozott pattikat se nálam, és a csomagolása is tetszik. Sokág elég volt, és olcsóbb az E.L.F. primerénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Lina14

2019. július 12.

Kicsit olyan, mint a MAC strobe cream-jei közül a pinklite, csak kevésbé fényes. Nagyon szép alap az alapozónak, ad egy természetes ragyogást, de nem tolakodó. Pinkes a színe, így az én rózsaszínes bőrömön remekül működik, egy sárgáson már nem tudom, hogy ugyanolyan jól mutatna e. A sminkem nem mozdul el felette, és eddig mindegyik hidratálómmal és alapozóimmal, viszont átfényik napközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.