Maybelline

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2012. november 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Vibráló, csillógó ajkakat eredényez.

Arha

2017. február 25.

Nos, én nagyon szeretem ezeket. Ennek az a fő oka, hogy imádom ennek a cuccnak az illatát, bár parfüm lenne inkább és nem "ajakápoló". Nem hidratál, nem színez igazán, csak két percre felvidít, iszonyat jól néz ki, és ennyi.. pont, mint egy nyalóka, a neve találó. Otthonülős napokon ezt kenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Odil

2015. november 24.

Ha már van meg ilyenek, kenem én, de amióta megvan, nem jöttem rá pontosan, hogy miért. Van neki egy mű, cseresznyés illata és egy értelmezhetetlen állaga, színe tippre semmi. Nem bánt, nem ápol. Igazából mindegy, hogy van vagy nincs, mégis a hülye színe megmosolyogtat mindig kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nixa

2015. szeptember 3.

Én is akciósak jutottam hozzá a Rossmannban, 449 Ft volt, nem bántam meg. Nyárra ideális, a Citrus Slice árnyalat van meg, enyhe fényt és csillogást ad az ajkaknak, kellően hidratál, olyan érzés, mintha Labello lenne az ajkaimon, szerintem ennél több nem is kell! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Szeretem, mert ad egy kis természetes színt a szájnak, de nem olyan,mintha rúzs lenne, ez kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

NBetti2000

2015. június 23.

Nekem nagyon tetszik kettő is van belőle, az illatuk nagyon jó, jól kenhetőek kis színt is ad és a végeredmény egy szép szájfényhatású réteg az ajkakon. Semmi bajom nincs velük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

papucsallatka

2015. június 9.

semmi színe, semmi hidratálása, vicc az egész

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

semmi színe, semmi hidratálása, vicc az egész

kissbarbara1990

2015. június 8.

A Rossmann-ban leltem rá a kiárusított állványon, kemény 449-ért hoztam el a narancssárgát. Színe semmi szerencsére, egy kis könnyű nyári ajakápolóként nagyon jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

wiwee

2015. május 21.

Bár rúzsnak volt hirdetve, én inkább ajakápolónak vagy rúzsra hasonlító szájfénynek nevezném.
Amint megláttam beleszerettem,a színe megfogott, tele van csillámokkal, én nagyon szép fényes.
Az ára lehet hogy kicsit sok, de nem bántam meg, azóta is nagyon szeretem, az illata is nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Lyah

2015. május 18.

Nekem, bevallom itt mindenki előtt, bejött. Valójában a legpirosabbat meg sem vettem, mert túl piros lett volna. Van egy Pink Crystal: nekem tetszik, hogy "ragaszkodóbb" réteget hagy a számon, mint egy átlagos ajakápoló, és az is, hogy nem annyira színes, mint egy cseresznyés labello, mondjuk, tehát csak felerősíti a szám színét. Kicsit rózsaszínesebb, mint szeretném, ezért gondolkodom egy narancssárgáson, de mindenképp jobb, mint a Pink Lollypop, mert mikor kb a 3. napon sikerült természetes fényben megnéznem, észrevettem, hogy az egyébként nem túl feltűnő (ez jó pont) csillámok úgy kékes fényben tündökölnek (ez elég negatív pont), akkor azt hittem, vissza is viszem a boltba. Update: megvettem a narancssárgát, na az pont olyan, mint szeretném, imádom. Remélem, nem szűnik meg. Rúzs és labello helyett is ezt fogom szerintem használni.

Update: többen írják, hogy semmi színe, vagy nem sok. Nekem pont az tetszik benne a mai napig, hogy no make up- make up, éppen csak kicsit erősít a számon, de nem ordít, hogy van rajtam rúzs, amit egyébként nehezen is viselek, pedig van egy csomó. A mai napig imádom, és igyekszem nem vásárolni még rengeteget arra az esetre, ha beszűntetnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Vestara

2015. május 18.

Régen árultak olyan nyalókát, ami rúzs formába volt öntve, ez pont arra emlékeztet. Nem is tudom mire jó, szájfénynek kevés, ajakápolónak még kevesebb, színe szinte nincs is. Az illata jó és szeretem nézegetni benne a csillámokat. Tizenéveseken tudom elképzelni, akik még most barátkoznak a rúzsokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges paprika. A csípős paprika a kozmetikai iparban erősítőszerként használatos. Keringésfokozó hatóanyagának, magas vitamintartalmának köszönhetően alkalmas sápadt, laza, aknés bőr ápolására, masszázskrémekben cellulit, stria kezelésére. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!