Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyen és gyorsan, dörzsölgetés nélkül eltávolítja a tartós rúzst.

Enn320

2021. február 27.

A boltban kipróbáltam a kézfejemen de nyomott hagyott a rúzs ugyanúgy, a superstay rúzsomat pedig egy baleas ajakapolóval szedem ami nekem sokkal jobban bevállt, és csak az kb 300 ft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

dynah13

2019. szeptember 18.

Nagyon hasznos termek!!
Kicsit draganak talaltam, kb ugyanannyi, mint a ruzs, de vegul valami kuponakcioban megvettem.
Hat az a felora, amit a Maybelline Superstay ruzsok leszedesevel toltottem elotte, mar csak par perc! :) Alaposan be kell kenni, en picit hagyom hatni, majd sminklemosoval vagy micellas vizzel letorlom, igy a nagy resze lejon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nagyon hasznos termek!!

emeseee6

2018. november 20.

Na ez KÖTELEZŐ mindenkinek,aki szereti és sokat használja a Maybelline tartós rúzsát!!! (Vagy szerintem akár más hipertartós rúzst is) Ez előtt csak a kék tégelyes nivea krémmel bírtam leszedni,ami legalább 4 körös volt,macera és időigényes. Ezzel csak átfutom 2-3x lent és fent,összedörzsölöm az ajkakat,és zsepivel letörlöm. Elsőre lejön a 95%,max a kontúroknál marad egy kicsi. Hiperszuper,imádom. És nagyon olcsó,szerintem dupla árért is megérné. Igazából bármennyit hajlandó lennék fizetni érte :D 10 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.