Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Tartós ajakszínező.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Blackxentric

2018. május 10.

Pár hete találtam rá az enyémre. Nagyon szép színe volt és tartóssága is megfelelő volt. Az akkori elvárásoknak mikor ezt használtam teljesen megfelelt, ma már nem versenyezhetne a kedvemceimmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Nano

2013. február 24.

Meglepő olvasva a kommenteket, hogy ez valakinek működik...de hát nem vagyunk egyformák... Nagyon sokáig vágytam egy ilyenre aztán beszereztem egy szép finom színűt...hatalmas csalódással kb fél órát bírt és az a tipikus bentről kifelé kis radírozott darabkákban kopott...próba még sokszor hogy biztos bennem van a hiba...aztán kuka lett a vége..pár évvel később jött az újabb próba egy erősebb (raspberry) színnel..ugyanaz. Ez egy nagy nulla(legalábbis nekem...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

gendur.berni

2012. szeptember 1.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen áron tudok majd venni valóban tartós rúzst. Arra számítottam, hogy 3-4 órát majd kibír, de szerencsére tévedtem.
Amikor először kipróbáltam, akkor már reggel 6-kor felkentem, reggeliztem, a párommal elmentünk dolgozni, ott teáztam meg eszegettem még. Utána itthon ebédeltem, medencéztünk kb. fél órát, meg azt mondanom se kell, hogy közbe egész nap a csókállóságát is teszteltem. :) Amúgy ebből a szempontból is rendkívül elégedett vagyok, ugyanis a párom utálta, ha néha kirúzsoztam magam, mert ragadt meg csillogott tőle. Meg is értem mondjuk, de szerencsére ezzel semmi baja nincs, azt mondta, hogy olyan mintha csak szőlőzsír lenne a számom, azt meg kibírja, a lényeg, hogy ne csillogjon tőle, meg ne ragadjon át a rúzs színe rá is.
Igazából este 6 körül kezdtem észrevenni, hogy már néhol lejött, de nem is nagyon látszódott, mert a Delicious Pink szín van meg nekem, ami eléggé hasonlít a szájszínemhez, csak csillog is mellé, főleg ha néha átkenem a rúzshoz tartozó balzsammal. Olyan este 8-9 körül viszont már lejött a nagy része a vacsora után, de nem volt csúnya szerintem. Utána le is mostam fürdésnél, és eszembe is jutott még egy a pozitívuma, mégpedig, hogy nagyon könnyű lemosni annak ellenére, hogy milyen tartós. Egy pici sminklemosót kentem rá, átdörzsöltem, lemostam. Utána láttam a tükörben, hogy nem jött le teljesen, szóval fogmosás közben a fogkefémmel átdörzsöltem a végén a számat is egy kicsit, és le is jött az egész. Illetve még egy jó tulajdonsága, hogy nem szárítja ki az ajkakat, legalábbis nekem semmi bajom nincs tőle, akinek érzékenyebbek, annak lehet, hogy kicsit lehámlik vagy kiszárad, de nem hiszem, hogy bármi baja is lenne tőle.
Összességében nagyon jó termék ebben az árkategóriában, nagyon tartós és könnyű lemosni. 24 órát viszont soha nem fog kibírni, erre senki számítson, de 12-őt simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

SzEdina

2012. augusztus 5.

Imádom. Húgomtól kaptam ilyet Németországból hozta, de itthon még nem láttam sehol. Ha valaki valahol találna ilyet, azonnal írjátok meg, hol fellelhető. Egyszerűen nem tudok nélküle élni. Ezt lemosni sem szeret, csak megvárni, hogy lepattogjon. És egy piros rúzsnál ez igen jó tulajdonság. :) Csak felkened, megvárod míg megszárad, rákened az ápolót, és kész, néha meg kell nézni, hogy lekopott-e a belső szájíven, de az biztos, hogy puszit bátran lehet vele osztogatni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

vador

2012. május 1.

Nekem ez sokkal jobban bejött mint a Lipfinity, tényleg kibírt egy napot evéssel-ivással, szalagavató banketten is ezt hordtam. A Rose dust árnyalat volt meg, ez egy nagyon jól kihasználható szín szerintem. A boltok polcán már nem látni, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.