Maybelline

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $18

A tökéletesen definiált, szálas hatású szemöldökhöz, mely egész nap kitart.

Csepkeszter

2020. augusztus 9.

Nagyon dühös vagyok mert 3200 ft-ért vettem a drogériában.
Semmit nem ér,nem fog,csak amikor kedve van,akkor is csak 1-2 csíkot húz,pedig kupakkal lefelé tároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Nagyon dühös vagyok mert 3200 ft-ért vettem a drogériában.

Petyus

2020. június 14.

Használhatatlan termék! Egy pont, mert a színe jó. Ami a funkciója lenne, hogy szálakat húzzon, hát azt nem fog. Összefolyik. Tartossága nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Grumpi

2019. május 25.

Kidobott pénz!A legsötétebb árnyalatot vettem meg de az is egészen világos szürke.Nulla festék/pigment.Még az a szerencse,hogy egy mozdulattal le is törölhető!Kuka!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Dori01

2019. április 12.

Az elején még szép szálakat húzott, viszont elég hamar beszáradt sajnos. Viszont az árnyalata tetszett, nem volt vöröses beütése a barnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Moxonidin

2018. augusztus 27.

A szálak amiket húz, egy idő után összefolynak, nem olyan precíz. Tartóssága is lehetne egy picivel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.