Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító szempillaspirál kollagénnel gazdagított formulával, mely már egy rétegben is drámai volument ad a pilláknak, tövektől a végekig.

Tilianita

2020. március 5.

Azért vettem ezt a spirált,hogy legyen egy normális. Hát nagyon benéztem,mert szörnyű. Összetapad a pillám,majd még a nap végére is ragad mint állat. :/ kb 2x tudtam használni. :( csalódás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Vala111

2019. augusztus 18.

Express, turbo, extreme, nem tudom hova tudják még fokozni :). En a Volum' Express-t szoktam használni, csak kíváncsiságból nyúltam ehhez. Nagyon kényelmes a keféjét használni ha lehet ilyet mondani, mintha rásimulna a pilláimra. Azért nem veszem újra mert szerintem túl sűrű, nagyon oda kell figyelni hogy ne ragassza össze a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Bettu

2018. január 8.

Meglepődtem, hogy még első használatkor sem kenődött. Az egész napot jól bírja, kicsit ugyan nehéz lemosni, de nem hiába vízálló.
Dúsítást nem vettem észre, inkább csak színez, de azt szépfekete színnel, illetve egy kicsit hosszabbít.

update: Nem véletlenül mondják, hogy ha tehetjük vízálló spirált csak egy-egy fontosabb alkalommal használjunk. Kicsit megritkította a pilláim, de erről én tehetek, sajnos nekem a sima spirálok mind lefolynak.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.