Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: narancsdzsem
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás+ Foxpost
3000 Ft - Maybelline The New York Nudes Palette
Ár: 3000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

fridaylover

2021. április 12.

Évek óta ez az egyetlen szemhéjpúder, amit használok. Miatta ajándékoztam el a tisztes smink-gyűjteményemet, rájöttem, hogy nincs szükségem monókra, duókra, természetellenes színekre. Pigmentált, napközben nem pereg (a fekete sem), és annyira ideális színek, hogy eszembe sem jut másik palettát keresni. Előfordult nálam is, hogy kitört egy-egy szín, amit én annyival oldottam meg, hogy visszapakoltam a púdert és fújtam rá MAC prep+prime-ot. Már 2x újravettem, mert teljesen elhasználtam a színek több mint felét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Adrius

2021. március 13.

Egy időben mindennap ezzel a palettával sminkeltem magam. Utazásokra is szerettem magammal vinni, mert belőle aztán tényleg bármilyen sminket ellehet készíteni. Szerintem maximálisan kihasználható, hétköznapi föld színei miatt. A hétköznapi színei ellenére, azonban barátnőm menyasszonyi sminkje is többek között vele készült. Nagyon pigmentált, és csak minimálisan potyognak a matt színek. A csillámos/csillogó színekkel óvatosan kell bánni, mivel nagyon potyognak. Sajnos egyedül a csomagolásával nem vagyok megelégedve. Minden egyes palettámra nagyon vigyázok, azonban az ő színe ennek ellenére is számtalanszor kiakarnak bújni a helyükről. Emiatt már több színem is megrepedezett, de szerencsére a puha/krémes állaga miatt nem kell attól tartanom, hogy porrá törnek. Elég csak az ujjunkal visszanyomogatni őket és meg is oldódott a probléma, de sajnos nekem ez elég ahhoz, hogy egy csillaggal kevesebbet adjak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

szintia729

2021. március 8.

Nem eléggé pigmentált, és eléggé potyog. Viszont kisebb mérete és jó színei miatt nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Enn320

2021. március 2.

Nekem nem volt elég pigmentált, potyogott. Több szín kitörött belőle, pedig vigyáztam rá. Úgy érzem, ha ezt egy essences paletta nem teszi, akkor ne tegye egy ilyen áru paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Barbara2021

2021. február 2.

Nekem nem nagyon volt még olyan, hogy koppanasig elhasználjak szemhejpudert. Egész egyszerűen mert mindig veszek egy újat és akkor az lesz a favorit. Ezt viszont már újra kellett vennem. Nagyon szeretem. Tökéletes színek vannak benne, igazán jól áll. Mindennap sminkelek munkába, szolid, visszafogott, de mégis mutatós.
Megvettem a blushed nudes és a burgundy bar palettákat is, mindegyiket szeretem, de ez a legsokoldalubban kihasznalhato darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

ViragKisAsszony

2021. január 23.

Huhh pzs14 után nehéz megszólalni, és nem is tudok hozzá képest újat mondani, továbbá én is videók segítségével tanulgattam sminkel :D. Gyönyörűek a színei, hétköznapi és alkalmi sminket is el lehet ezzel a palettával készíteni, nagyon tartósak. Aki a természetes szemhéjpúdereket kedveli, azoknak mindenképp tudom ajánlani, ha emellé még beszerez egy Max Factor 03 Rose Nudes palettát, nem is kell semmi más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

pzs14

2020. október 3.

Ő a (majdnem) tökéletes paletta így 50 felé :)
Totál újra kellett tanulnom sminkelni... pár éve még vastag tusvonallal cicaszem, csillogó ezüstökkel, fehérrel és feketékkel készített füstös tekintet. Ami több évtizedig jól állt, az egyszercsak nevetségesen mutatott rajtam. Pár év sminkszünet után újra éreztem, muszáj lesz valami, hiszen, ha jól csinálják, éveket fiatalít az emberen. Sminkvideóket néztem (éljen a 21. század :D), és rájöttem, a régi sminkemhez hasonló előállítható a majd' 50-es fejemen is úgy, hogy ne röhögjenek vele körbe az utcán - csak csaljak lefele 5-10 évet. Csillogó helyett matt - ezüst és fekete helyett nude árnyalatokkal (bézs és barnák) készített füstös tekintet - a vastag tusvonal helyett sötétbarna (nem fekete!!) szemhéjpúderrel és vékony applikátorral húzott vonal, ami semmiképp ne érje el a belső szemzugomat.

Én nem használom ki igazán ezt a palettát, mert így 50 felé nem nagyon kell a csillogás, max icipici szatén fényt adni a szemzugban (arra van benne szép árnyalat, ez tény) - a kedvenceim viszont rohamosan fogynak :(
DE!! Amiért nem kaphat 5*-nál kevesebbet, azok a tényleg matt, tényleg gyönyörű árnyalatai, amik megfelelő alapozással (semmi extra: alapozó, és kész), reggel 7-től este 9-ig makulátlanul a helyén marad, extra fixálás nélkül is, és amivel meg lehet alkotni az 50 körüliek tökéletes füstös tekintetét. Megfelelő, minőségi ecsettel 2-3 perc alatt megvan az egész.

Tény, hogy töredezik, és ez bosszantó is. Eléggé pigmentált, így a szemcséit a mosógép tetejéről külön művészet volt eltüntetni :D
Megvettem a matt nude mini city palettát a rohamosan fogyó árnyalataim pótlására - ne tegyétek! :D Az nem 5*-ös, hiába ugyanez a márka, és első ránézésre ugyanezt várnád tőle.

Ha vki tud igazán jó, tartós, matt, nude árnyalatokat, az ossza meg velem! :) Akár monokróm is jöhet - én igazából csak 4 árnyalatot használok egyszerre a szememen a hétköznapokban. Előre is köszönöm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

Ő a (majdnem) tökéletes paletta így 50 felé :)

Nita606

2020. október 1.

Egyik kedvenc palettám, már a másodikat használom és imádom. Nagyon szép természetes színek vannak benne, alkalmi és hétköznapi smink készítésére egyaránt megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Agneshoffer

2020. szeptember 15.

Nagyon szépek, kihasználhatóak a színek, tartós, minimálisan porol, de ez megbocsájtható. Nagyon örülök neki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Soraya

2020. június 27.

Nekem még a régebbi verziója van meg, elég lassan fogy. A színek szépek, és igazán jól kihasználható a mindennapokra. Jól pigmentáltnak tűnik, nem nagyon porol, szépen felvihető a szemhéjra. Sajnos azonban 2-3 óra elteltével elkezd erősen halványodni, és egy munkanap végére nem marad belőle szinte semmi. Alkalmakra emiatt nem is javasolom ezt használni. A tartóssága nem az erőssége, emiatt elég nagy csalódás. A szépen összeválogatott színek, a stabil és stapabíró, elegáns csomagolása miatt kap több csillagot tőlem, mint amennyit a minősége érdemelne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.