Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Nirriti
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen Miskolcon, másképpen banki utalás után foxxal küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

emb1p3

2022. január 24.

Update 1: egészen megbékéltem vele, az utolsó 4, hidegebb színt használom csak enyhén füstös, hétköznapi nude sminkhez, működik.

Update: egyre jobban idegesít ez a cucc, porzik, mint az országút, elkezdett elmozdulni a fekete pan (ami annál is inkább dühítő, mert 3 színt használok összesen, és ennek a feketéje amúgy nagyon jó minőségű, alig porol a többivel ellentétben). Sajnos tizedannyi türelmem sincs a szemfestékek böngészéséhez, mint a parfümökéhez, de ha valaki erre tévedne, s ajánlana nekem egy minőségi, kicsi palettát 10 000 Ft alatt, amiben nincs 10 random szín, de van fekete, egy hűvösebb, fényesebb, de nem extra csillogó szín a mozgószemhéjra, és egy matt barna a mélyítő vonalba, akkor örökre áldanám a nevét, ettől pedig boldogan megszabadulnék.

Nem vagyok nagy sminkguru, a szememet csak 'no-makeup' jelleggel festem, így nagyjából el is szoktam használni az egyszerre egy használatban lévő palettámat. Ez a Maybelline kicsit impulzusvásárlás volt, jó nude palettának tűnt, de azt kell mondanom, hogy számomra nem az, mert olívás tónusú, hidegebb, de sötétebb, nem hófehérke tónusú bőröm van, és ahhoz nekem melegek a nude, csillámos árnyalatok ebben a palettában, amit teljes szemhéjra használnék egy kis árnyékolással, hogy világosítsam a tekintetem. Így kicsit beteg lesz tőlük a fizimiskám, nem nyúlok érte, amit meg tudtam volna előzni, ha megnézek pár swatchot, megérdemlem. (Az UD nude palettái és koppintásai nekem jobbak voltak árnyalatban, de azok lassan megszűnnek.) Egyébként nekem a minősége megfelel, nem használok szemhéjalapozót alá, csak egy kis korrektort, de nekem bírja a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Cukorpuffancs

2021. december 16.

Nekem az új verzió van még és kár volt érte ennyi pénzt kiadni, csak a matt árnyalatok amik érdemesnek nevezhető persze porolnak. Ami nem matt az mind pigment álmatlan. Ezért pénzért kaphatsz egy jó minöségű sokkal több színnel rendelkező Revolution palettát. Egyszóval NEM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Sziikah

2021. augusztus 24.

Szép színek vannak, benne viszont felvíve nem elég pigmentáltak illetve porzik is. Ezen kívül tartósnak sem mondanám. Hiába vigyáztam rá a színek sorra estek ki a helyükről. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

MetalShine

2021. július 16.

Első palettámnak vettem. A színek nagyon szépek, egész jól pigmentált (a fekete különösen jó ahogy ebben az árkategóriában hasonlítgattam), közepesen tartós.
Az ecset viszont használhatatlan, és ami a fő problémám... széthullottak a színek. Sokat utazom és bármennyire is próbáltam óvni sorra hullottak ki, törtek apró darabokra és hiába próbáltam bármiféle házi praktikával visszaaplikálni, mindig ugyanaz lett a vége.
Azóta már több palettát is próbáltam és azoknál nem fordult elő ilyen probléma, bár azok kicsit krémesebbek állagra.
Utazáshoz nem ajánlom és otthonra is csak óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

Utazáshoz nem ajánlom és otthonra is csak óvatosan.

kiskrumpli

2021. április 20.

Ez a "hétköznapi" palettám már egy ideje, és nagyon szeretem, jól kihasználható. Ha én terveztem volna, talán több matt, és kevesebb csillám lenne benne. :)
Egyetlen hibája, hogy a nap végére a szemhéjam törésvonalában megül egy kis csíkban, de az ujjammal el tudom igazítani, úgyhogy nem tragédia. (Tudom, hogy a primer és a setting spray valószínűleg megoldaná ezt, de nem akarok ennyi réteget minden nap az arcomra. :)
Annyira szeretem, hogy megvettem a "kínai" verzióját is, hogy össze tudjam hasonlítani a kettőt, és nem véletlenül kerül a Maybelline 4x annyiba. Ránézésre, ha a kettőt egymás mellé tesszük, majdnem teljesen egyforma, de minden másban ég és föld. A kínai egy forintot nem ér (vannak színei, amik nem is látszanak a bőrön, képtelenség eldolgozni, stb.). Ha esetleg azon gondolkodsz, hogy melyiket válaszd, akkor mindenképp az eredetit javaslom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

fridaylover

2021. április 12.

Évek óta ez az egyetlen szemhéjpúder, amit használok. Miatta ajándékoztam el a tisztes smink-gyűjteményemet, rájöttem, hogy nincs szükségem monókra, duókra, természetellenes színekre. Pigmentált, napközben nem pereg (a fekete sem), és annyira ideális színek, hogy eszembe sem jut másik palettát keresni. Előfordult nálam is, hogy kitört egy-egy szín, amit én annyival oldottam meg, hogy visszapakoltam a púdert és fújtam rá MAC prep+prime-ot. Már 2x újravettem, mert teljesen elhasználtam a színek több mint felét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Adrius

2021. március 13.

Egy időben mindennap ezzel a palettával sminkeltem magam. Utazásokra is szerettem magammal vinni, mert belőle aztán tényleg bármilyen sminket ellehet készíteni. Szerintem maximálisan kihasználható, hétköznapi föld színei miatt. A hétköznapi színei ellenére, azonban barátnőm menyasszonyi sminkje is többek között vele készült. Nagyon pigmentált, és csak minimálisan potyognak a matt színek. A csillámos/csillogó színekkel óvatosan kell bánni, mivel nagyon potyognak. Sajnos egyedül a csomagolásával nem vagyok megelégedve. Minden egyes palettámra nagyon vigyázok, azonban az ő színe ennek ellenére is számtalanszor kiakarnak bújni a helyükről. Emiatt már több színem is megrepedezett, de szerencsére a puha/krémes állaga miatt nem kell attól tartanom, hogy porrá törnek. Elég csak az ujjunkal visszanyomogatni őket és meg is oldódott a probléma, de sajnos nekem ez elég ahhoz, hogy egy csillaggal kevesebbet adjak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

szintia729

2021. március 8.

Nem eléggé pigmentált, és eléggé potyog. Viszont kisebb mérete és jó színei miatt nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Enn320

2021. március 2.

Nekem nem volt elég pigmentált, potyogott. Több szín kitörött belőle, pedig vigyáztam rá. Úgy érzem, ha ezt egy essences paletta nem teszi, akkor ne tegye egy ilyen áru paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Barbara2021

2021. február 2.

Nekem nem nagyon volt még olyan, hogy koppanasig elhasználjak szemhejpudert. Egész egyszerűen mert mindig veszek egy újat és akkor az lesz a favorit. Ezt viszont már újra kellett vennem. Nagyon szeretem. Tökéletes színek vannak benne, igazán jól áll. Mindennap sminkelek munkába, szolid, visszafogott, de mégis mutatós.
Megvettem a blushed nudes és a burgundy bar palettákat is, mindegyiket szeretem, de ez a legsokoldalubban kihasznalhato darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.