Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2800 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, Jaszbereny , fizetés: Posta, FoxPost
Puszedli83

2019. október 13.

Egy kedves fórumtársamtól vásároltam itt KM-n.
Számomra teljesen jól kihasználható színeket tartalmaz ez a paletta. Hétköznapokra tökéletes.
Aránylag tartós is,bár alap kell alá. Teljes áron nem vettem volna meg,de így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Egy kedves fórumtársamtól vásároltam itt KM-n.

dunaimano

2019. október 9.

Itt KM-en szereztem be nagyon jó áron. Viszonylag rövid ideig kísérleteztem vele, de ennek annyi az oka, hogy gyorsan meguntam. Egyébként egy tök jó alapdarab, nekem nagyon tetszik, hogy sok hideg szín van benne, jónak tűnik a színösszeállítás, mégis viszonylag kevés lehetőséget rejt magában. Jobban porol, mint pl. a Burgundy bar. Teljes árát nem szabad kifizetni (ennél is fényévekkel jobb termékek kaphatóak ezen az áron), akcióban viszont jó lehet, ha szereted a nude sminkeket, vagy pont ez a paletta hiányzik az "alapfelszerelésből". Egy jó szemhéjalapozó ehhez is kötelező, különben a színek és a tartósság is megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Gyönyörű színek, a felvitel időpontjában pigmentált is, viszont nem tartós, 1-2 óra múlva egyszerűen eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Massacre

2019. május 28.

Update 2: Nem is értem hogy hogy használhattam, egyszerűen semmi pigmentáltsága nincs, a régi képeimet visszanézve, már a nap elején el volt tűnve a festék a szememről, mintha semmit se kentem volna rá, talán kezdőknek jó lehet, de high end paletták után semmit nem ér.

Update: fel kell pontoznom, más márkákat is kipróbáltam de egyszerűen visszatértem ehhez mert annyira szép természetes színek vannak benne hogy hétköznapi sminkhez tökéletes, nem is porol, és jól satírozhatóak a színek. Valamint a jobb felső szín tökéletes a szemöldökömre is.

Nem rossz, mindennapi sminkeléshez használom tehát nekem elég amennyire pigmentált. Viszont a fekete szín egy az egyben kiesett a helyéről és összetört pedig nem csináltam vele semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

sonyandrea67

2019. május 4.

Vágytam rá, megvettem a kuponos napon, mert annyi jó véleményt olvastam róla. Nekem kérdőjeles és próbálgatom még. Küllemre, színekben gyönyörű a paletta. Úgy gondolom lehet egy alap darab, mint a csini kis fekete ruha.
Szépek a színek, tiszta, letisztult árnyalatokkal. Az első ecset bemártásnál nekem rögtön felporzott, ez már egy pont levonás. A tartósság ami a leglényegesebb számomra, hogy legalább délig legyen egy klassz sminkem sajnos nem jött össze. Amit rögtön mutat gyönyörű, de utána lufi... picit csalódás, amúgy szeretem dísznek a sminkasztalon. Bocsánatatot kérek attól aki szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Snowflower

2019. május 4.

Jól kihasználható, mindennapi színek. Alkalmas hétköznapokra és akár alkalmi sminkekhez is. Én a mindennapokra, munkába szoktam viselni. Nem lehet vele elrontani a sminket, így kezdőknek is ajánlott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

kakaska

2019. április 23.

A színek miatt vettem meg, hétköznapokra tökéletesek. Én is kedvezménnyel szereztem, eredeti árát sokallom. Kicsit porzanak a csillámos színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

dorinaerdelyi

2019. április 23.

Pontosan azok a színek, amiket alapvetően szeretek felvinni a szemhéjamra. Féláron jutottam hozzá, és azért a pénzért abszolút megérte. Eddig bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Neleta

2019. március 28.

Az előző kommentelővel (kikim) szó szerint egyetértek: a pigmentáltsága nagyon kevés, pár óra alatt lepereg a szemhéjról a festék úgy, hogy van alatta alapozó, egy szín nekem is kiesett, pont a fekete. A színek viszont nagyon szépek, nem rossz ez, féláron abszolúte megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

kikim

2019. március 25.

Mindennapra tökéletes, könnyen elfér utazásnál is. A pigmentáltságával nem vagyok megelégedve, de ami miatt nem kap 5 pontot az, hogy egy szín csak úgy kiesett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.