Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
sonyandrea67

2019. május 4.

Vágytam rá, megvettem a kuponos napon, mert annyi jó véleményt olvastam róla. Nekem kérdőjeles és próbálgatom még. Küllemre, színekben gyönyörű a paletta. Úgy gondolom lehet egy alap darab, mint a csini kis fekete ruha.
Szépek a színek, tiszta, letisztult árnyalatokkal. Az első ecset bemártásnál nekem rögtön felporzott, ez már egy pont levonás. A tartósság ami a leglényegesebb számomra, hogy legalább délig legyen egy klassz sminkem sajnos nem jött össze. Amit rögtön mutat gyönyörű, de utána lufi... picit csalódás, amúgy szeretem dísznek a sminkasztalon. Bocsánatatot kérek attól aki szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Snowflower

2019. május 4.

Jól kihasználható, mindennapi színek. Alkalmas hétköznapokra és akár alkalmi sminkekhez is. Én a mindennapokra, munkába szoktam viselni. Nem lehet vele elrontani a sminket, így kezdőknek is ajánlott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

kakaska

2019. április 23.

A színek miatt vettem meg, hétköznapokra tökéletesek. Én is kedvezménnyel szereztem, eredeti árát sokallom. Kicsit porzanak a csillámos színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

dorinaerdelyi

2019. április 23.

Pontosan azok a színek, amiket alapvetően szeretek felvinni a szemhéjamra. Féláron jutottam hozzá, és azért a pénzért abszolút megérte. Eddig bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Neleta

2019. március 28.

Az előző kommentelővel (kikim) szó szerint egyetértek: a pigmentáltsága nagyon kevés, pár óra alatt lepereg a szemhéjról a festék úgy, hogy van alatta alapozó, egy szín nekem is kiesett, pont a fekete. A színek viszont nagyon szépek, nem rossz ez, féláron abszolúte megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

kikim

2019. március 25.

Mindennapra tökéletes, könnyen elfér utazásnál is. A pigmentáltságával nem vagyok megelégedve, de ami miatt nem kap 5 pontot az, hogy egy szín csak úgy kiesett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

MVivien8

2019. március 10.

Az eredeti áron nem vettem volna meg, de féláron megéri. Mindennapokra jól kombinálható paletta, utazáshoz sem nagy és minden alkalomra ki lehet hozni belőle valami jó sminket. A sötétebb árnyaltokhoz azért kell egy jó satírozóecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Zsoji

2019. február 16.

Napi szinten használom, főleg a matt színeket. Van erősebben pigmentált paletta, de a mindennapokra pont megfelel, sőt a hozzám hasonló bénácskák is jól elboldogulhatnak vele. A csillámos színeket mondjuk kevéssé használom ki, túl soknak érzem őket egy átlagos napra.

Az első fehér színt pedig nem tudom értelmezni, egyáltalán nem látszik és nem pigmentált, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Dortya

2019. február 6.

Imádom!! A leges legjobb drogériás paletta!! Borzasztó egyszerű vele dolgozni, imádom a színeket, a mindennapitól az esti sminkekig mindent el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Jillian

2019. január 25.

Ár/érték arányban is egy nagyon jó paletta, már a másodikat fogyasztom. Az egyes színek szépek, jól pigmentáltak, és egymással is nagyon jól variálhatóak. Hétköznapra nagyon szeretem használni, mivel a csillogása ellenére is nagyon finom, diszkrét sminkeket lehet vele készíteni.

UPDATE: a korábbi kiadásoknál még kis fém tartókban voltak az egyes színek, ezeket sajnos lecserélték, emiatt sajnos a színek sokkal közelebb vannak egymáshoz, és így használat is sokkal nehezebb lett és a porzás is nagyobb gond. Ennek ellenére a palettát továbbra is szeretem, és vallom, hogy ár-érték arányban még kitűnő és primerrel a tartósságára sincs nagy panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.