Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2800 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, Jaszbereny , fizetés: Posta, FoxPost
Ár: 2000 , Eladó: Hajnike
Állapot: 1 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

berbo

2020. február 21.

Hasonló palettám volt, csak a L’Oreal verziója. 3 évig bírta, addigra 3-4 szín ki is esett belőle. DE NEM ILYEN GYORSAN, MINT EBBŐL! Januárban szerettem volna pótolni a fenti palettát, s azért a Maybelline-t választottam, mert szebbnek találtam a színeket! Hiba volt! A színek gyönyörűek, én szeretem őket, de felháborító, hogy mindössze 4 hete van meg és már kiesett belőle 2 szín. A színek miatt kap 3 csillagot, de ne vegyétek meg, ha 1 hónapnál tovább szeretnétek használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Wilfur

2020. február 4.

Nekem az a verzió van meg, amelyben a színeket elválasztó fekete műanyag vékonyabb, mint a képen látható. Nem vagyok megelégedve, mivel a színek szépen lassan kiestek belőle, valamint nem tart sokáig a szemhéjamon :( Többet nem veszem meg ezt a terméket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

giny96

2020. január 17.

Hétköznapokon mindig ezt a palettát kapom elő, ha gyors szemsminket szeretnék készíteni. Minden van benne, ami szükséges egy nude szemsmink elkészítéséhet. Nem a legpigmentáltabb és legtartósabb paletta, de hétköznapra tökéletes. Az a baj vele, hogy nagyon hamar kiesnek a színek, és ennyi pénzért azért nem ezt várnám el, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

s_kitty

2019. november 27.

3 eve hasznalom napi szinten ezt a palettat es hatarozottan imadom. Ha kifogy valaha tuti ukra fogom venni. Mind nappali es esti valamint teli/nyari sminket konnyeden el lehet vele kesziteni. Erdemes glamour napokon levadaszni, azert 4000 Ft-ot nem szivesen adnek erte, de mas palettaert sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

pbernadett

2019. november 27.

DM-ben vásároltam, nagy reményeket fűztem hozzà. A színek szépek, jól kombinálhatók. Alap nélkül viszont nem érdemes felvinni a szemhéjra, mert viszonylag rövid időn belül eltűnik az a pigmentált hatás, amit közvetlenül felvitel után tapasztaltam.
Többet vártam ettől a palettától, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Többet vártam ettől a palettától, nem veszem újra.

eszti0607

2019. november 22.

Ez volt a legelső palettám és jó vételnek tartom a mai napig! A színek pigmentáltak bár kicsit porzik, de ennél az árnáal ez várható. Tartósnak mondanám, de egy fixáló spray és/vagy egy szemhélyprimer jó hatással van a tartósságára. Ecseteket tudok hozzá javasolni, de amit adnak hozzá sem teljesen használhatatlan. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Puszedli83

2019. október 13.

Egy kedves fórumtársamtól vásároltam itt KM-n.
Számomra teljesen jól kihasználható színeket tartalmaz ez a paletta. Hétköznapokra tökéletes.
Aránylag tartós is,bár alap kell alá. Teljes áron nem vettem volna meg,de így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Egy kedves fórumtársamtól vásároltam itt KM-n.

dunaimano

2019. október 9.

Itt KM-en szereztem be nagyon jó áron. Viszonylag rövid ideig kísérleteztem vele, de ennek annyi az oka, hogy gyorsan meguntam. Egyébként egy tök jó alapdarab, nekem nagyon tetszik, hogy sok hideg szín van benne, jónak tűnik a színösszeállítás, mégis viszonylag kevés lehetőséget rejt magában. Jobban porol, mint pl. a Burgundy bar. Teljes árát nem szabad kifizetni (ennél is fényévekkel jobb termékek kaphatóak ezen az áron), akcióban viszont jó lehet, ha szereted a nude sminkeket, vagy pont ez a paletta hiányzik az "alapfelszerelésből". Egy jó szemhéjalapozó ehhez is kötelező, különben a színek és a tartósság is megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Gyönyörű színek, a felvitel időpontjában pigmentált is, viszont nem tartós, 1-2 óra múlva egyszerűen eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Massacre

2019. május 28.

Update 2: Nem is értem hogy hogy használhattam, egyszerűen semmi pigmentáltsága nincs, a régi képeimet visszanézve, már a nap elején el volt tűnve a festék a szememről, mintha semmit se kentem volna rá, talán kezdőknek jó lehet, de high end paletták után semmit nem ér.

Update: fel kell pontoznom, más márkákat is kipróbáltam de egyszerűen visszatértem ehhez mert annyira szép természetes színek vannak benne hogy hétköznapi sminkhez tökéletes, nem is porol, és jól satírozhatóak a színek. Valamint a jobb felső szín tökéletes a szemöldökömre is.

Nem rossz, mindennapi sminkeléshez használom tehát nekem elég amennyire pigmentált. Viszont a fekete szín egy az egyben kiesett a helyéről és összetört pedig nem csináltam vele semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.