Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   2000 Ft

Extra fekete szempillaspirál, mely maximális hosszúságot és hihetetlen volument ad a szempilláknak.

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • nem tapasztja össze a pillákat
  • intenzív szín
  • már egy rétegben is biztosítja a teljesen dús hatást

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Krtek1

2019. március 12.

nekem is a finish jött be a legjobban, nekiesek a pilláimnak felkenés után azonnal egy sima kefével és voila, nagyon ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

nemethanna196

2018. november 5.

A finise hamar a kedvencem lett. Krémes, könnyű és nem nehezíti el a szempilláim. A kefe is ideális, mivel a kényelmes kialakítása miatt könnyen és gyorsan dolgozhatunk vele, és szépen elválasztja a pillákat.
Egy réteg felvitele után az eredmény természetesnek írható le. A spirál jól kiemeli a tekintetet, szép feketék lesznek a pillák, de én extra hosszú vagy dús hatást nem tapasztaltam. Viszont a szuper finisnek hála a termék rétegezhető, így sokkal drasztikusabb hatást is elérhetünk vele, anélkül, hogy ragacsos, összetapadt pókláb hatású lenne az eredmény.
A termék tartóssága rendben van, simán kibír egy egész napot. Hétköznapokra tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.