Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. november 22.

Gél állag, speciális kefe, 40%-kal kevesebb kemény wax

picibeus

2013. június 1.

Imádom ezt a spirált, még tavaly vettem Amerikában, sajnálom hogy nálunk nem lehet (még) kapni, többet kellett volna vennem belőle..Számomra ez A SPIRÁL :-) bár a Maybelline spiráljait amúgy is szeretem, de úgy érzem közülük ez marad az örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

veravera

2013. május 22.

Mostanában főleg Maybelline spirálokat használtam, kíváncsi voltam erre az újra is. A keféje hosszúkás, borzas és elég jól lehet vele dolgozni, de azért kicsit zavart a hossza. Annak, hogy hajlik, nem látom nagyon sok előnyét, de talán jobban el lehet vele érni minden pillát. A festék maga elvileg mousse állagú, de ezt csak a csomagolásról tudom, mert sem a kefén, sem a pilláimon nem látok különbséget. Jól dúsít és kicsit hosszít is. Összehasonlítva a többi M-spirállal: szerintem a Colossal kicsit színpadiasabb pillákat készít, a Rocket pedig kicsit "hétköznapiabbakat", mint ez. Ezek árnyaltnyi eltérések, amikor az egyik szememet ezzel, a másikat a sötétkékkel festettem ki, szinte alig láttam különbséget. Úgyhogy nagy-nagy csodára ne várjatok -- pláne a többi spiráljukat ismerve -- , én 4.5-öt adnék rá, mert alapvetősen jó kis spirál, de a türkizkék miatt jó, legyen 5. :) Ja, és egyáltalán nem potyog, ez mindenképp mellette szól.

Update: ehh, már nem tetszik annyira a keféje, túl hosszú és nehéz vele egyenletesen felvinni a festéket. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.