Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. szeptember 25.

senskin

2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Régen sokat maybellineztem, most újra kezdek visszatérni rájuk, mert olyan szexisek és szépek lesznek a pilláim tőle. :)

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
linduci

2013. február 8.

Meglepő vélemények! Nekem 1-2 óra alatt elmászik a helyéről és az arcomon köt ki. Állandóan törölgetnem kell magamat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Talán még ez a legjobb a szerintem amúgy is elég hitvány Maybelline spirálok közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

zalla

2012. január 12.

Korábban vettem még, szerintem nagyon tartós, tényleg mintha sűrűbb lett volna a szempillám. Nem irritál, ár/érték arányban kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Milli006

2011. december 11.

Nálam évek óta működik, hatalmas pillákat varázsol. Tartós, még lesírni sem lehet, nem irritál, csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 11.

csillag1219

2011. szeptember 15.

Én egész télen ezt használtam, mert nagyon könnyezik a szemem hideg időben, és bevált. Nem mászott el semerre, szép pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.