MediNatural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 725 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: grizus, Módosítva: 2016. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 725 Ft

Kinyerése: a héj hidegpréseléséből

Illat: gyümölcsös, friss, meleg, édes

Illat profil: hangulatjavító, kiegyensúlyozó

Ajánlás: masszázshoz, bedörzsölőolajnak, szaunázáshoz

Ár: 725 Ft , Eladó: Okokucko.hu

norisz

2018. december 20.

Fahéjjal együtt párologtatom, nekem bevált, isteni illat van tőle az egész lakásban, sőt, elég tartósan megmarad így akár másnapra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

HDR

2018. október 29.

Párologtatóba használom, de nagyon gyenge az illata, ezért gyorsan fogy. Ez sajnos rossz vétel volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

felicitas

2017. április 12.

Soha többé. Kissé olcsóbb, mint egy jobb minőségű illóolaj, de csepegtethetek bármennyit a párologtatóba, nem érezni. Nem tudom hogy állítanak elő ilyen semmilyen illóolajat. A 10ml és a 30ml-es kiszerelés detto.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

grizus

2016. január 4.

Nagyon-nagyon finom illat és tartós! Én főleg úgy használom, hogy a karomra, dekoltázsomra szórom, sokáig érezhető. Tettem testápolóba is és úgy is elég erős az illata. Más illóolajokhoz képest főleg tartósnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.