MediNatural

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. július 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít a megfáradt bőr regenerálódásában, felerősíti a kollagéntermelést, elhalványítja a hegeket és a pigmentfoltokat. Olyan sokoldalú készítmény, hogy még a pattanások kezelésére is kiváló. Hidratál, feltölt és lággyá varázsolja a kontúrokat. Bőröd ragyogóvá, egységes szerkezetűvé, hidratálttá és egészségessé válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Glorcika

2024. január 14.

Egész jó kis C-vitaminos szérum. Az illata érdekes, de nem annyira vészes. A hatása szuper, nem irritált, nem lett csúnya a bőröm.
Azóta már 2 másik C-vitaminos szérumot is elhasználtam más márkáktól, de egyszer lehet vissza térek hozzá. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 14.

n.eszti

2023. december 25.

A szaga kellemtlen kicsit, de ad egy nagyonjó ragyogást a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 25.

A szaga kellemtlen kicsit, de ad egy nagyonjó ragyogást a bőrnek.

lollinymph

2023. július 14.

Iszonyú jó C vitamin szérum, alap darabja már legalább 1-1,5 éve a szépségrutinomnak és rengetegen dicsérik a bőröm, amit szintén a Medinatural retinolja mellett én nagy részben ennek a szérumnak tulajdonítok. Hetente 3-4 alkalommal használom reggelente. Az illata valóban füstös, de engem egyáltalán nem zavar. Az áráért, az összetevőiért és a hatásáért, mondjuk, hogy szinte észre sem lehet venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 14.

sweetsensation

2023. május 5.

Pont ugyanannyit ér, mint pl. a Natics széruma, csak kevesebb, mint feleannyiért... Azért "büdös", mert minden ilyen C vitaminos natúr szérumnak van egy jellegzetes szaga, ezért lepontozni röhejes. Nagyon könnyű szérum, hamar beszívódik. Nappali krém alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 5.

Szoszi98

2023. május 5.

Amit ígér, be is tartja.
Szép egészséges bőr, ragyog az arcom, de nem zsírosan.
Egyetlen negatív benne, hogy ha nem hamlasztottam másnap, néha kiül az orromon lévő miteszerekre.
Plusz fokozza a fényvédő hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

Amit ígér, be is tartja.
Szép egészséges bőr, ragyog az arcom, de nem zsírosan.
Plusz fokozza a fényvédő hatást.

ruby88

2022. augusztus 19.

Furcsa a szinte teljesen vízszerű, használatkor iszonyúan ragacsos állaga, amire a büdös szaga csak rátesz. A bőrömön inkább rontott, tele lettem apró "zsíros" mitesszerekkel. Az, hogy a csomagolás gagyi, a használatot nem befolyásolja, de tény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

GabriellaE

2022. május 31.

Ez egy kis csoda :)
Már pár használat után látni lehetett,hogy mennyire hatásos. Hónapok óta ott dekkoló pattanás utáni barna foltokat felére halványította el 1 hét alatt. Semmi sem volt ennyire hatásos mint ez,pedig hónapokig használtam a Skinorent ami 20%-os Azelain savat tartalmaz, de ehhez képest az lófütty… :D
A bőröm pihe-puha tőle, élettel telibb, ruganyosabb, érezni,hogy dolgozik a kollagén termelés. Pattanások esetében pedig hatalmas segítség, mert leviszi a gyulladást sokszor már egy éjszaka alatt is. Reggel,este használom. Fényvédő természetesen kötelező, de manapság ennek már alap dolognak kellene lenni mindenkinél! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Ez egy kis csoda :)

natulcien

2022. április 24.

Imádom. Elhasználtam már belőle 2 egész üveget. Á-érték arányban is szuper és a termék maga úgy jó, ahogy van. Ha nem TO C. vitamin akkor ez. A c vitaminos krémével együtt használom reggelente. Nekem nagyon szereti a száraz bőröm az olajos formulát. Ez a szérum tényleg a THE ORDINARY ASCORBYL TETRAISOPALMITATE SOLUTION 20% IN VITAMIN F-hez hasonlít a legjobban. Nekem ez a kettő a kedvenc és legjobban bevált c vitamin szérumom. A Medinaturalt azért támogatom inkább mert magyarok és nagyon megérdemlik a sikert.
2020. október 21

Frissítés: folyamatosan használom és újraveszem és ajánlom másoknak is. Véleményem változatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

2020. október 21

vidazs93

2022. március 18.

Megelőlegezek neki 5 csillagot, ugyanis nem régóta használom, és inkább a bőröregedés megelőzéseként+fényvédő turbózásáért használok antioxidáns szérumot. Viszont ez a szérum nagyon könnyű, vizes állagú, könnyű eloszlatni, nekem hamar beszívódik, és mindent rá tudok kenni, anélkül, hogy kukacosodna. Ami az illatát illeti, engem nagyon emlékeztet az almost 1.618 antioxidant fluidjára, aminek a használata alatt már hozzászoktam, sőt, megszerettem ezt a kicsit jellegzetes, erősebb illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Bolgarka

2022. január 23.

Kb 2 hete használom, nekem teljesen bejött. Van egy erős szaga, de könnyen használható, reggel a fényvédővel nem veszik össze. Én első sorban a SAP akné ellenes hatása miatt használom. Egyelőre a hatását még nem látom, kivéve a tipikus c-vitamin hatásokat, hogy "szebb színű" a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ferulic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.