MediNatural

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. július 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít a megfáradt bőr regenerálódásában, felerősíti a kollagéntermelést, elhalványítja a hegeket és a pigmentfoltokat. Olyan sokoldalú készítmény, hogy még a pattanások kezelésére is kiváló. Hidratál, feltölt és lággyá varázsolja a kontúrokat. Bőröd ragyogóvá, egységes szerkezetűvé, hidratálttá és egészségessé válik.

zsofi13

2020. július 23.

Kicsit összehűzza bőrt, valóban , amolyan ,,ragacsos" hatást kelt ahogy azt írták már előttem szólók, de alapvetően nincs baj vele, túl azon, hogy hosszútávú hatásokat sem látok,-pedig már hónapok óta kenem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Nonca

2020. július 14.

Szép az INCIje. Már 3 flakonnal elhasználtam egyenletesebb lett a bőröm de úgy döntöttem kiprobálok egy másik márkát.
Ebben csak c vitamin származék van abból is nagyon kevés. Ár érték arányban nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Vivco

2020. június 23.

Nagy reményeket fűztem ehhez a szérumhoz, mert az én bőrömnek (kombinált - könnyen zsírosodó, ugyanakkor száraz, felszíni vízhiányos, enyhén mitesszeres, illetve pattanások után megmaradt foltokkal is küzdök) a C vitamin miatt csodaszer kellett volna legyen, de sajnos csalódnom kellett. Nemhogy javított volna a bőröm állapotán, rontott rajta.

Előnyök:
- gyönyörű INCI, nem tartalmaz semmilyen felesleges, irritáló hatású összetevőt
- gazdaságos, konkrétan elég belőle néhány csepp használatkor. Én 3 hónapig használtam és alig fogyott belőle, szóval szerintem 9-10 hónapig is elég lehet
- nem drága, az előző pont miatt megéri az árát annak, akinek kompatibilis vele a bőre
- higiénikus pipettás kiszerelés

Hátrányok:
- nekem durván csúnya, fekete mitesszeres lett tőle az arcbőröm, pedig előtte csak a sima bőrszìnű mitesszereim voltak
- nem hidratál eléggé, önmagában nem elég még a kombinált bőrre sem, de egy jó rutinba akár beépíthető
- oké, hogy szérum, de ez már annyira folyékony állagú, hogy az már szinte víz, így kicsit nehéz vele dolgozni

Nem pontozom le nagyon, mert bár nekem nem vált be a mitesszeres rész miatt, alapjában véve nem egy rossz szérum ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Előnyök:
- gyönyörű INCI, nem tartalmaz semmilyen felesleges, irritáló hatású összetevőt
- higiénikus pipettás kiszerelés

Hátrányok:

i.napcsi

2020. június 18.

A gotu cola egy rendkivüli nyugtataó,seb,heggyógyító,bőr regeneráló,kollagéntermelő anyag!Az alsónak írnám az egészen biztosan semmilyen bajt nem csinál!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Zsuzsi70

2020. június 18.

Öregedő, száraz, vízhiányos bőrömre elhasználtam egy üveggel, különös változást nem tapasztaltam, kicsit szárított az amúgy is száraz bőrömön.
Az illata nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Az illata nem jó.

barbarahella

2020. május 3.

Célzottan a ráncokba kenem reggel és este. Pár nap után már van hatása.

Update pár héttel később: hosszú távon ráncokra nem nagyon van már hatással, de a pigmentfoltokat szépen halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Célzottan a ráncokba kenem reggel és este. Pár nap után már van hatása.

krisztinareka

2019. október 26.

2019. október 26.: Azt vettem észre, egyre ritkábban nyúlok érte. Jó ha a fele fogyott el, pedig kezdetben szorgalmasan kenegettem reggel és este is. Nem igazán vagyok megelégedve a hosszútávú hatással, mintha picit összeugrasztaná a bőröm felső rétegét; de ez lehet a gotu kola hatása is, amivel ebben találkoztam először mint kozmetikai hatóanyag (teában szerettem). De az is lehet a C-vitamin forma nem megfelelő. Ami eddig a legjobban bevált az az ascorbyl glucoside volt, na az egy csoda kategória. Ezentúl figyelni fogok, hogy csak ez utóbbi formát vásároljam. (Kár, hogy ezek a húszezret karcolják alulról.) A gotu kolát meg kerülöm. Csak egy csillagot veszek vissza.

2019. október 9.: A szérum 5%-os C vitamin tartalmú, és ennek megfelelően viselkedik. A szaga karcos, engem füstölőre emlékeztet; szóval biztosak lehetünk abban, hogy benne van a cucc. A színe enyhén opálos, az állaga épphogy csak szérumnak nevezhető az én olvasatomban. De még mindig jobban kezelhető, mint a termékcsalád más tagja (pl a hyaluronos szérumuk annyira vízszerű, hogy nem is értem miért nem arcpermetként árulják). Arctisztítás után csak egy könnyű ásványvíz permetet tűr meg maga előtt, de így alkalmazva szépen teljesít. Utána jöhet a rutin többi lépése, akkor már nem okoz gondot. Könnyen beszerezhető, ami fontos és csillagot érő szempont. Valószínűleg újra veszem, de a hűség iránti vágyam még nem 100%-os.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ferulic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol