MediNatural

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkltt, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

MediNatural Avokádó hidegen sajtolt bőrápoló olaj - Különösen száraz, érzékeny bőrre

Az avokádó bőrápoló olaj A-, B-, és D-vitaminokban gazdag tápláló olaj, amely jól beszívódik a bőrbe és a hajba egyaránt. Ideális választás száraz, időjárás által megviselt, ráncos, érzékeny bőrre. Kiváló regeneráló, visszaadja a bőr rugalmasságát, elősegíti a bőr sejtjeinek megújulását, ezért ekcémás, gyulladásra hajlamos bőr elsőrendű ápoló olaja. Hajregeneráló és hajerősítő, szinte újjáéleszti a száraz, töredezett hajat. A fejbőrbe masszírozva serkenti a hajnövekedést.

kkitti1986

2020. február 4.

Szuper kis termék,estenkent a hidratalóba szoktam 2-3 cseppet tenni,a száraz bőrom gyorsan beszívja,reggelre nem marad zsíros. Illetve házi arcradírba szoktam keverni kávezacchoz,mézhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Helene

2019. október 19.

Ezt használom nappali arcápolónak. Néhány cseppet bemasszírozok a még kissé nedves arcbőrömbe és hamar beszívja. Nem hagy zsíros érzést. Hatása sokkal egyenletesebb, feszesebb, hidratáltabb arcbőrt eredményez. Fürdővízbe is szeretek beletenni pár cseppet és fürdés után sokkal puhább lesz tőle a bőröm. Hajápolásra is bevált. 4 csepp ebből és 4 csepp az argánolajból, és valóban csökkenti a hajhullásomat. Sokkal kevesebb hajszálat veszítek minden egyes hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Fufina

2019. május 6.

Ugyanezen márka csipkebogyó olaját kezdtem el pár hete használni, és a szerelmese lettem, így nem volt kérdés, hogy kipróbálok-e má olajat is. :) Végül erre esett a választásom, mivel körömágybőr, sarok szárazságra kifejezetten ajánlotta a leírás. Nem csalódtam ebben sem, nagyon finom, puha bőrt varázsol mindenhol! :) Az illata nekem valamiért olivaolajos, de nekem teljesen oké, szeretem az 'igazi' illatokat. :) Szépen lassan be fogom szerezni a többit is, és felváltva fogom használni, mert mindegyik csodás a maga módján. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

sznono89

2019. január 20.

Nemrég vettem a terméket, valamint a márka gerániumos argánolaját, felváltva használom, egyelőre úgy tűnik, nagyon jót tesznek a körömágybőrömnek, ami mindig nagyon száraz, repedezett.
A hajamon is már egyszer kipróbáltam, úgy érzem, azóta puhább a tapintása.
Eddig nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

A hajamon is már egyszer kipróbáltam, úgy érzem, azóta puhább a tapintása.
Eddig nagyon elégedett vagyok velük.

ilonikaa

2018. április 29.

A másik nagy kedvenc! Az argán olajjal együtt használom! Verhetetlen páros! Hajra és arcra ajánlom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

bubilany

2017. november 30.

Hajvégápolásra vettem és kiválóan teljesít :)
Nagy plussz, hogy még magyar termék is.

UPDATE: Arcra és szem alatti bőr ápolására is kiváló!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Hajvégápolásra vettem és kiválóan teljesít :)
Nagy plussz, hogy még magyar termék is.

UPDATE: Arcra és szem alatti bőr ápolására is kiváló!! :)

Juca84

2017. november 28.

Nagyon szép egyenletessé és puhává varázsolja a bőrt. Én az ugyancsak MEDINATURAL édes mandula olajjal felváltva használom és 1-2 héten belül látható eredményt hozott. A hajamra is használom, de ott extra szűz olivaolaj+ricinus olaj+argánolaj társaságában, így csak az együttes hatásukról tudok ódát zengeni. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

nkltt

2017. augusztus 12.

Ár érték arányban szuper! Eddig argán olajat használtam, de mivel derékig érő hajam van, ezért gyorsabban fogyott mint szerettem volna. Akciósan 600 Ft volt, véleményt nem találtam róla, ezért úgy voltam vele, max. majd elkenegetem a sarkamra ha nem teljesít jól.
Az illata elég erős, és nem éppen kellemes, lehet ez valakinek kizáró ok, de engem nem zavar. Ha esetleg nem este használom, és emberek közzé megyek,biztos ami biztos alapon egy két csepp nuxe olajjal elkeverem, így semmit nem érezni.
Gyorsan. beszívódik, és nagyon puha a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Gyorsan. beszívódik, és nagyon puha a hajam tőle.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil