MediNatural

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1800 Ft

100%-os

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1800 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Shasta603

2018. július 24.

Terápiás célból, rendszeresen használom a geránium illóolajokat. Ez az olaj valóban a citrusosabbak közül való, a jellegzetes rózsára emlékeztető jegyek gyengébbek és könnyebben elillannak belőle. Ez azért fontos számomra, mert a kolléganőm kellemetlennek találja a rózsásabb olajokat, ez pedig nem jelent számára problémát. Így én is hozzájutok az illóolajhoz, és számára sem kellemetlen, ha használom! Szuper! Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szereti a citrusosabb jellegű illatokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

bubilany

2017. november 30.

Krémek/szappanok illatosítására, parfüm helyett, ruhák illatosítására és párologtatásra használtam eddig, nálam nem okozott semmilyen irritációt. Nagyon kellemes az illata! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

sephora

2013. április 14.

Nagyon kellemes illata van, ez egy rózsára emlékeztető illat, citrusos jegyekkel. Érdekes az illat összhatása, nem nehéz illat, a citrusos jegyek "könnyebbé" teszik.
Én a 100%-os argánolajamat illatosítom ezzel, amit a hajvégekre kenek. Tökéletesen elfedi az argánolaj kellemetlen szagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil