MediNatural

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mese0211, az összetevőket feltöltötte: Yolanda38, Módosítva: 2021. február 22.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gerániumolaj minden bőrtípus számára kiegyensúlyozó hatással bír, mivel szabályozza a faggyúmirigyek működését, ránctalanító és sebgyógyító hatású. Az argánolaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak hihetetlen gazdag forrása. Hatóanyagaival fiatalos rugalmasságot nyújt a bőrödnek a hajad pedig fényes lesz tőle. A természetes bőrfiatalító hatással bíró argán- és geránium olaj keveréke gyorsan felszívódó, gazdagon hidratáló szemkörnyék ápolót alkot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babilona

2021. január 1.

Tökéletes! 30 felett kötelező, de én a fiataloknak is ezt ajánlom mert természetes és teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Sophie33

2020. július 13.

Kb egy hete használom, a minden napos olajos arctisztítás után. Az illata jó, olyan kicsit rózsás, asszonyos, de a többi hidegen sajtolt olajhoz képest ez a legjobb illatú.
Szépen feltölti az arcom, beszívódik, és a zsíros bőröm nem zsírosabb mint az össze vissza kiszárító krémektől és lemosóktól, és összességében szebb a bőröm tőle. Teljesen rákattantam az olajokra, ez is határozottan a napi rutinom része lesz mostmár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Dudoka77

2019. december 3.

Azt hiszem, többé nem vásárolok szemránckrémet. Ebből az olajkeverékből eloszlatok egy cseppet a szemeim környékén, és varázslatosan puha, ráncmentes bőr a végeredmény, olyannyira, hogy tükörbe nézve sokszor el sem hiszem, hogy ez 42 évesen lehetséges. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy egy-egy finom mosolygóráncon kívül, melyek jól is állnak, nem ráncosodom, viszont a napi szinten használt alapozó és púder hajlamos szárazabbnak feltüntetni a területet, ezért mindenképpen kell a szemkörnyéken az extra puhítás és hidratálás. Ez a természetes olajkeverék, mely ráadásul még kellemes illatú is, tökéletesen elvégzi ezt a feladatot anélkül, hogy olajos felületként megülve a szemeimen, elmázgálná a szemhéjpúdert és a ceruzát. Egyik szemránckrémmel sem sikerült ennél meggyőzőbb végeredményt előállítanom, mert valahogy a drágábbnál drágább termékek használata mellett sem tudtam elérni, hogy a púder ne húzza össze a bőrt a szemeimnél, és ne tűnjön a bőröm idősebbnek sminkkel, mint smink nélkül. Ez az olaj fantasztikusan simítja, feltölti az érzékeny, vékony bőrt, és nem kell ezért lemondanom a szemsmink tartósságáról sem. Állandó kellék lesz a polcomon. Szívesen dúsítom vele a testápolóimat és a kézkrémeket is, mert teljesen beivódik zsíros maradványok nélkül. Nagyon ajánlom a természetesen hatékony bőrápolás híveinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil