MediNatural

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy724, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A sárgabarackmag olaj könnyű szerkezetű, jól felszívódó olaj, mely kellemes, selymes érzetet hagy maga után. A sárgabarackmag bőrápoló olaj ideális választás nyak, dekoltázs és a szem körüli érzékeny területek ápolására is. A- és E-vitamin tartalmának köszönhetően erőteljes antioxidáns, így regeneráló és revitalizáló hatásával felveszi a harcot az öregedés jelei ellen. Vitalitást és ragyogást kölcsönözve visszaadja a bőr régi fényét, tónusát és simaságát.

• a szem körüli apró ráncok, szarkalábak és a finom mimikai vonalak halványítására
  • minden bőrtípusra, különösen a tompa fényű, fáradt bőrre
  • vízhiányos, öregedő, ráncos bőrre, aminek ápolása kitüntetett figyelmet igényel
  • nyak és dekoltázs ápolására
  • a szem környékének ápolására a a bőr korai öregedési tüneteinek megelőzésére

boja

2019. augusztus 26.

Egyenetlen bőrfelszínem lett ettől az olajtol! Kuka!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Egyenetlen bőrfelszínem lett ettől az olajtol! Kuka!!!

Glória Kedves

2018. augusztus 24.

Szemkörnyék ápolónak kezdtem használni, de most már teljes arcra is használom. A szemem alatti bőrt nagyon szépen frissíti, némi vasalóhatással, apróbb ráncok eltűntek. Arcra is szeretem, nem nehéz, zsíros, pedig alapos mennyiséget viszek fel. Vettem hozzá ettől a márkától permetet, az olaj előtt használom. Itt jegyzem meg, hogy már többször próbálkoztam más, jóval drágább permetekkel, de mindig gond volt a fújókával, na ez tényleg porlaszt, nagyon jó minőségű. Az olaj után mindenmentes hidratálóval zárom le. Nagyon érzékeny a bőröm, a testes krémeket igényelné, de nem bírja, ez most az olajjal megoldódott, kifejezetten kellemes érzetű lett. Pont ma dèlután történt, lemosás után pihentettem az arcbőröm egy kicsit, semmit nem tettem rá a permeten kívül és mikor véletlenül hozzáértem éreztem, hogy milyen jó puha, noha előtte mindig száraz és feszülő volt, bármit használtam. A rétegzős koreai és patikai cuccokon, valamint TO-n már túlvagyok, nálam semmi hatás, cserébe mindig irritálta vmi a bőrömet. Kizárólag a 0%-os Bioderma, la Roche és Eucerin hidratálók és lemosók váltak be, azon kívül semmi, eddig. Tervezem a többi olajat is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

crazy724

2018. június 19.

Az utóbbi időben rákattantam a bőrápoló olajokra, kb a felét elhasználtam már, de ő egy kicsit kakukktojás számomra. Szeretem, mert sokkal gyorsabban beszivódik, és nem hagy oljan olajos érzetet, mint pl. az édesmandula olaj, de gyakrolatilag ez az, amit a pozitiv hatásáról el tudok mondani. Főleg a szemkörnyék ápolását és a fakó bőr ragyogóvá tételét vártam tőle, de semmi extra dolgot nem tapasztaltam. Nem éreztem, hogy hidratálná a száraz bőröm, a mimikai ráncokat sem halványította, ettől eltekintve kellemes a használata, van egy nagyon enyhe barackmag illata, de szerintem nem zavaró.
Van pár bőrápoló olaj, amit ki szeretnék próbálni, így pillanatnyilag nincs tervben az újra vétele.

Up.: pattanásokon szuperul műkődik, szépen lehúzza a pirosságot, gyulladást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Up.: pattanásokon szuperul műkődik, szépen lehúzza a pirosságot, gyulladást.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil