MediNatural

Ár:   1731 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1730 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: impuregro, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1730 Ft

Gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. Tisztítás során nem ingerli, kellemesen lágyítja, táplálja a bőrt.

A teafaolaj egy igazán csodálatos növényi esszencia, jól ismert a bőrregenerációt elősegítő, mélytisztító hatása. Évszázadok óta alkalmazzák erős gombaölő, fertőzés-gátló és sebgyógyulást elősegítő hatása miatt, ami rendkívül alkalmassá teszi a problémás bőr ápolására.
Erősíti a hámszövet kórokozókkal szembeni védekező képességét, normalizálja a faggyútermelést, ezáltal segít megelőzni az akne-, valamint a komedó-képződést, mindamellett kitűnő nyugtató hatással is bír.
Napraforgó olaj tartalmánál fogva A, D és E-vitaminokban gazdag. Kiváló hidratáló, segít megőrizni a bőr nedvesség tartalmát, megakadályozza a bőr kiszáradását.
A természetes teafa illóolaj fűszeresen kámforos, friss illatát a narancsolaj édes gyümölcsös illatával lágyítottuk.

Ár: 1730 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Zsanii23

2019. május 21.

Eleinte picit csíp, de iszonyat jól fertőtlenít és puha lesz tőle az arcom.
Az illata eleinte szokatlan volt, de hozzá lehet szokni
Sminklekosásra még nem használtam, (MediNatural teafaolajos szappant szoktam)
Csomagban vettem meg, egy hete használom és szinte az összes pattanásom eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Eleinte picit csíp, de iszonyat jól fertőtlenít és puha lesz tőle az arcom.
Az illata eleinte szokatlan volt, de hozzá lehet szokni
Sminklekosásra még nem használtam, (MediNatural teafaolajos szappant szoktam)
Csomagban vettem meg, egy hete használom és szinte az összes pattanásom eltűnt.

audrina22

2019. március 23.

Puha és tiszta bőrt eredményez, szépen fertőtlenít, leszedi az összes sminket az arcról

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

marienne87

2019. január 25.

Fuuu, kicsit nehezen barátkoztam meg az illatával, de mostanra azt is imádom. Nagyon jó a kombinált bőrőmnek, szépen tisztít, de nem szárítja :) Reggel magában, este habzó lemosó után szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

onlynatural

2019. január 5.

Arclemosásra használom, puha és tiszta lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Arclemosásra használom, puha és tiszta lesz utána a bőröm.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. április 3.

Talán ez az egyetlen termék, amivel meg vagyok elégedve, amit a csomagban kaptam. Kellemesen puha és sima lett tőle a bőröm, nem húzta az arcom és az illata is egész jó, nem marja le az ember orrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 3.

Szucsnori

2018. március 5.

Micellás vízzel leszedem a sminkem és utána szoktam ezt használni. Én nagyon szeretem a teafa illatát, szúval ez számomra nem zavaró. A teafa olajos szappanukat 2-3 naponta szoktam használni ez mellé. Ha van pattanásom segít sokkal hamarabb eltüntetni azokat, és mérsékli a pattanások számát is. Szerintem zsíros, pattanásos bőrűek számára nagyon jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

koczanemese

2017. október 23.

Sminktől megtisztított arcra szoktam használni vizes vattára. Szépen lehúzza az arcpírt, gyulladást, nyugtatja a kezelés utáni arcot. Nagyon szeretem a teafa illatát, az ára nagyon kedvező, sokáig elég. Egyenletesebb lesz tőle még az én rozacea-s arcbőröm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

tothfanni92

2017. március 14.

Teljesen szuper megoldás pattanás megelőzésre. :) Én előtte még micellás vízzel azért le szoktam mosni a sminkem, utána vattapamaccsal lemosom az arcom ezzel az arctejjel, ami így elég macerásnak tűnik, de teljesen megéri még ha több időt is vesz igénybe. :) Kevesebb a pattanásom, és ha elő is jönnek (Azokon a bizonyos napokon) gyorsabban helyreállítja a bőröm. :) Nekem 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

rowan

2014. október 13.

No, nem rég óta használom, de eddig bevált. :)
Az illata elég jellegzetes, tiszta teafa illat, aki nem szokta meg, annak erőteljes lehet, semmi finomkodás. A flakonon szereplő alkalmazási javaslat helyett én úgy használom, ahogy egy normál arctejet: nedves arcbőrre masszírozva felviszem, majd lemosom. Tökéletesen tiszta lesz tőle a bőröm (teszteltem, és utána vattapamacsos módszerrel sem jön már le semmi). Sminklemosásra még nem próbáltam, de hamarosan erre is tesztelem.
Kicsit drága a bolti arctejekhez képest, de az összetevői magukért beszélnek... Mivel eredményben eddig kb ugyanazt hozza, mint többi társa, 4 csillagot adok neki, de csak az ára miatt. Illetve a pumpás adagolón is lenne mit javítani. Az ötlet remek, de bénán adagol, szorosan alá kell tartsam a kezem, különben végigfolyik a flakonon.

Update: nem mossa le a sminket. A szemfestéket egyáltalán nem (oké, nem erre való, de nekem eddig minden bolti arctej leszedte, ha nem volt más), de az alapozó+púdert sem. :( Ezt pedig elvárnám, elvégre tisztító cucc. A flakonon az áll, hogy a MediNatural szappan után használjuk az arctejet, amit nem értek...
Az utca porával viszont elbánik jól, így aki nem sminkel, és fontos neki, hogy minél természetesebb arctejet használjon, annak kiváló, szerintem. :)
Nálam nem 100%, így leveszek még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

No, nem rég óta használom, de eddig bevált. :)

Nálam nem 100%, így leveszek még egy csillagot.

Ziz

2014. augusztus 8.

Egyetértek ez teafaolajos arctej nálunk egy igazi mindenes! Pattanásos arcra vettem. a Medinatural szappannal és teafa illóolajjal együtt használva teljesen rendbe hozta az arcom. A férjem érzékeny arcbőrre mindig kipirosodott borotválkozás után, amióta ezt az arctejet használja pihe-puha az arca : ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.