MediNatural

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1480 Ft

A teafaolaj szappan ideális kézmosó minden bőrtípusra az egész testfelületre, aknés, pattanásos, mitesszeres problémás arcbőr tisztítására, ápolására.

Hatóanyaga, a teafaolaj egy igazán csodálatos növényi esszencia, jól ismert a bőrregenerációt elősegítő, tisztító hatása. Évszázadok óta alkalmazzák erős gombaölő, fertőzés-gátló és sebgyógyulást elősegítő hatása miatt, ami rendkívül alkalmassá teszi a problémás bőr ápolására.Különleges bőrbarát kókuszolaj kivonat tartalmánál fogva, kíméletesen, lágyan tisztítja, nem szárítja a bőrt. Hatására a bőr selymesen puha lesz. A természetes teafa illóolaj fűszeresen kámforos, friss illatát a narancsolaj édes gyümölcsös illatával lágyítottuk.

Ár: 1480 Ft , Eladó: Okokucko.hu
egyangyalazegbol

Korcsoport: < 18
2019. július 19.

Tegnap erkezett meg ez a szappan es egybol kiprobaltam.A boromet szepen kitisztitotta es puhitotta.En nem tapasztaltam hamlast vagy szarazsagot!Nalam nyero!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 19.

Zsanii23

2019. május 21.

Pattanás stop csomagban vettem, ezek az első “természetes” termékeim amiket használok (legalabbis most kezdtem tényleg odafigyelni)
Nekem csodát tett (az egész csomag)
Már csak ezt használom sminklemosásra, a legmakacsabb szempillaspirált is leszedi könnyedén és még fertőtlenít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nekem csodát tett (az egész csomag)

audrina22

2019. március 23.

Fantasztikus termék! Pár hónapja használom, most fog belőle elfogyni az első. Szépen tisztítja a bőröm az arclemosó tejjel használva. Ahhoz, hogy változás történjen a bőrképen, nyilván nem elegendőek ezek a termékek. A funkcióját abszolút ellátja :) kedvenc magyar márkám, szuperek az arc/hajápoló olajaik is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

arizona07

2018. november 13.

Már egy éve használom, nagyon elégedett vagyok vele. Fertőtlenít, de közben kíméletesen tisztít. Én sminklemosó gyanánt is ezt használom, mivel fölösleges szemdörzsölés helyett, egy egyszerű lemosással eltávolítja a legmakacsabb sminkmaradékot is. Ha éppen pattanásos a bőröm használom hozzá az arclemosó tej változatát, igazán szuper páros! A mintapélda amikor a természetes tényleg jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

midnightrose

2018. október 2.

A pattanás stop csomagban rendeltem meg ami még tartalmazott egy arctejet és egy teafa illóolajat. Nagyon sok terméket kipróbáltam és ez a csomag végre tényleg rendbe tette a bőröm. A szappan szépen tisztít, az arctej pedig hidratálja a bőrt anélkül, hogy elnehezítené. Az illóolaj a már kialakult pattanásokra csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. április 3.

Állítólag pattanásos, zsíros bőrre lett kifejlesztve. A bőrönet zsírosnak nem mondanám, (csak a T vonalban egy kicsit) de pattanásosnak pattanásos. A sok pozitív visszajelzés miatt döntöttem úgy, hogy megrendelem, még ha sokalltam is az árát. Mondanom sem kell, hogy nagyot csalódtam, és nem is értem, hogy nekem miért nem használt. A bőröm nem lett puhább tőle, használat után húzodott az arcom, és másnap mikor felébredtem, a pattanásoknál hámlott bőrt találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 3.

hzs

2018. január 28.

Bármennyire próbálom szeretni a teafaolajos készítményeket - amik elvileg ráadásul pont az én bőrömre van kitalálva (zsírosodó, pattanásos) - de egyszerűen nem tudom őket szeretni. Ez például miután megmostam vele az arcom, nagyon kiszárítja, apró darabokban kezd hámlani tőle, és rettenetesen feszül, húz tőle a bőröm. Szóval nagyon kellemetlen utána, emiatt nem is bírtam sokáig használni, úgyhogy nem tudom, van-e egyáltalán eredménye hosszabb idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

bubilany

2017. november 30.

Vendégségben használtam, ott volt kitéve mint kézmosó. Nagyon elégedett voltam vele,kifejezetten tisztának éreztem tőle a kezemet. Az illata engem nem zavar, szeretem a teafa friss illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Regi

2015. július 18.

egész jó kis termék, gyengéden tisztít, nem irritál, azt írja hajra is jó de nálam hajra nem vált be :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

baba_girl_16

2014. október 1.

Elhasználtam egy flakonnal, de túl sok változás nem keletkezett az arcomon. Puha lett tőle a bőröm és jól tisztított, de az a "csodahatás", amit ígért a gyártó, nálam elmaradt. Az illata elsőre nekem erős volt, de később hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol