Best of Beauty 2019

MediNatural

Ár:   1731 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1730 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: greka, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1730 Ft

Teafa Sampon növényi eredetű hatóanyagai kíméletesen tisztítják és védik a hajat a környezetkárosító hatásoktól. Helyreállítják a fejbőr természetes egyensúlyát, és csökkentik a bakteriális eredetű korpásodást.

A teafa sampon szabályozza a faggyútermelődést, rendszeres használatával a haj tiszta, ápolt, egészséges lesz.
Lágy, dús habjával gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. Határozott, dús érzést biztosít és tartást ad a hajnak.
A természetes teafa illóolaj fűszeresen kámforos, friss illatát a narancsolaj édes gyümölcsös illatával lágyítottuk.

Ár: 1730 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Stella90

2019. március 19.

Az egyik legjobb sampon, amit valaha próbáltam. Kellemes az illata és jót tesz a fejbőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Bellita

2019. január 28.

Évek óta használom ezt a sampont, sokszor voltak kitérőim más samponokkal, de aztán mindig visszatértem erre a teafás termékre, mert ettől úgy érzékelem, hogy mintha kevésbé zsírosodna a hajam, kibírja a 3. napot is. Azért általában már a 3. napon inkább megmosom a hajam vele.:) Biztos ami biztos. Még is csak jobb egy tiszta haj. . Annyit tudni kell, hogy eddig a 3. napon nekem már nagyon durva módon zsíros volt más samponoktól a hajam, de ettől kevésbé az. továbbá fényes , puha a hajam tőle. Mintha valamennyi tartást is adna a hajamnak.
Mindig újra veszem, eddig még nem igazán tudtam átváltani más samponra mert eddig ettől a sampontól van a legpozitívabb hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

A fiamnak vettem a korpás, dermatitises fejbőre miatt. Valamennyit javult neki a helyzet, de inkább később, a gyógyszertári kencék, pakolások utáni szinten tartáshoz jó.
Én azonban nagyon megszerettem ezt a natur sampont. Jók az összetevőik, az én fejbőrömet megnyugtatja, ha viszketős, nekem ez a sampon elmulasztja.
A hajhullást is kicsit csökkenti nálam.
Az illata nekem kicsit erős.
Használata:könnyen zsírosodó fejbőrrel a végeken szárazabb, enyhén hullámos, majdnem egyenes, vékony szálú, könnyű a hajamra használom. Habzása alig van, de ez ugye a natur samponok sajátossága. Ha kétszer mosom, akkor a második alkalommal habzik már.
Vizesen a haj valóban kissé nyers, érdes, ahogy mások írták, csikorgós, ám én általában hagyom a levegőn megszáradni. Kicsit megrázom a félhosszú hajamat, kezemmel elrendezgetem és hagyom száradni. Ahogy szárad, egyre selymesebbé válik, végül teljesen száraz hajamat simán ki tudom fésülni.
Balzsamot ha használok, akkor nyilván már vizesen is siklik a fésű benne, azonban én tartok néha ilyen natur hajmosásokat is. A lényeg, hogy a száraz hajam fényes, gubancmentes és tiszta érzetű is. A hajmosást 1-2 nappal simán kitolja nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

A hajhullást is kicsit csökkenti nálam.
Az illata nekem kicsit erős.

rowan

2018. július 5.

Nem vagyok elájulva tőle. Mint sok sampontól, ettől is viszket a fejbőröm, állandóan vakargászom. Már hajmosás közben durva tapintásúvá válik a hajam, mintha drótkefe lenne a fejemen, és sokkal jobban összegubancolódik, mint mástól. Rémálom utána fésülködni. A zsírosodással eddig nem tud mit kezdeni ez a termék. Elhasználom a flakont (remélem gyorsan elfogy, mert kétszer kell átmossam a hajam, hogy tisztának érezzem), de nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

NUMB

2018. február 22.

Nehezen habzik, háromszor nyomok a tenyeremre, hogy habos legyen. és ennél még az sem jön be,mint más natúr samponoknál, hogy másik üres flakonban felrázom, mert akkor sem lesz habos a hajam mosáskor. A viszketést nem szüntette meg, de három napra ki tudtam tolni a hajmosásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Yasmina92

2017. szeptember 29.

A második flakont használom el, csikorog a hajam mosás közben, gubancolódik és legalább kétszer de inkább háromszor átmosom hogy felhabozzon és úgy érezzem hogy tisztít ..DE teljesen rendbehozta enyhén korpás fejbőrömet, mérsékelte a zsírosodást és az összetevő lista is elég szép. Az illata enyhe teafaolaj de mosás után nem igazán érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Anii

2017. július 29.

Igazi csikorgós hajat csinál, igazi tisztaságot! Igen, kell hozzá balzsam, mert száraz, merev tapintásúvá teszi a hajat, de erre lehet is számítani, hiszen nincs tele szemfényvesztő anyagokkal, amiktől azt hiszi az ember, hogy hú, de sima a hajam és közben csak a laborban kikísérletezett természetellenes anyagokat fizettük meg. Nekem elmúlt a fejbőr viszketésem is, korpám nincs, erről a hatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont később zsírosodik tőle a haj és akkor is fokozatosan, nem azt érzem, hogy egyik napról a másikra irreálisan zsírossá vált, mint ahogy én azt a szilikonos termékeknél tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Dzsangum

2015. július 6.

2x mosom meg a hajam, és másodszorra ezzel. Nagyon lassan habzik fel, és túl sok kell ahhoz, hogy egyszerre megtisztítsa a hajamat, ezért egy olcsó samponnal előmosom a hajam. Amikor csak ezzel mostam, érezhetően lassabban zsírosodott a hajam. Azért választottam ezt, mert nincs benne SLS. Nagyon jó sampon, csak kár, hogy kevés helyen kapni, és ott is ki kell fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Ziz

2014. augusztus 8.

Nekem vékony szálú egyenes hajam van és nagyon szerettem mert jó tartást ad a hajamnak. A zsírosodással jól bánik, nem kell sűrűn mosnom a hajam. Az illata kellemes teafás narancsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Dorotien

2014. május 7.

Megvettem körülbelül 2 hónapja. Először használtam rendszeresen, de valahogy nem tetszett, mert annyira összekócolta a hajam, hogy fél óra volt, mire ki tudtam rendesen fésülni, pedig használok mindig balzsamot. Nagyon csúszós a hajam tőle mosás közben, szinte nyikorog, nem kellemes érzés. A zsírosodáson semmit nem változtatott eddig, sőt a korpán sem, de még nem adom fel, továbbra is tesztelem, ha már ennyi pénzért megvettem. Egyelőre 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Quaternium-52
Illatanyagok: Benzyl Alcohol