Meis Cosmetics

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

8 részes matt szemhéjpúder.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DistressedMaszat

2018. március 21.

Ebből egy nagyon színeset vettem meg. Megtetszett mert matt és sok a szín, pár száz forintért mondom egy próbát meg ér. Muszáj alá alapozni mert elmaszik a mozgószemhéjamon. Nem a legjobban pigmentalt de szeretem használni és kombinálom egy csillámosokkal. Nekem bevált. Ár érték aranyban tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Vampir

2017. május 15.

Fekete-fehérem van. Nem valami tartós, nehéz elkenni és a fekete inkább szürkének mutat, az is a gyengébb fajtából. Azért vettem meg, mert nem akartam egy drágábbat elcseszni addig, amíg megtanulok füstös szemeket rittyenteni, erre a célra viszont többé kevésbé megfelelt. Olcsó kínai cucc, legfeljebb egy halloween bulira vagy horror fotózásra tudnám elképzelni, mert beesett szemeket elég könnyű előidézni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

cintia20

2017. február 9.

Nagyon jól pigmentált, jók a színek, plusz pont hogy matt, és 350.- forintért még a hülyének is megéri!
Egyetlen negativum, hogy nem túl tartós a zsírosodó szemhéjamon, de ha kell napközben pótlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Underbelly

2014. november 17.

Azért lettem kíváncsi erre a palettára, mert csupa matt szín van benne, ami az ilyen párszázas-márkáknál olyan ritka, mint a fehér holló. Márpedig én ki nem állhatom a csillámokat, szóval ez velem jött, kb. 500Ft ért. Úgy láttam hogy volt még belőle kétféle színes változat is, szintén csillámmentesek.
Hát, nem mondom, hogy főnyeremény volt, mert noha a kezemen kipróbálva szépen pigmentált színeket kaptam, a szememen már közel sem mutatnak olyan jól, alig lehet őket satírozni. Az állaguk is elég fura, se nem krémes, se nem por szerű. Egyedül a két szélső, nagyobb szín megfelelő, azokkal egész szépen lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.