Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigyusz91, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Körömvirágos vazelin az igénybevett kezek, lábak vagy a kicserepesedett ajkak ápolására. Alkalmas általános testápoló, védőkrémnek is.

GI85

2014. március 28.

Nagyon szerettem, Anyukámtól kaptam, neki túl sok volt, és ő krémesebb változatra vágyott. A tégely meg van, kitisztítottam. Lehet mást is belekutyulni. :) A fiam popójára sokat használtuk, fantasztikus illata van. :) Be is fogok még szerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Garu

2012. június 23.

Nagyon szerettem, nagypapámtól kaptam, és imádtam az illatát, hatását. Ellég nehéz krém, de segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

macsekable

2012. április 9.

Nagyon szépen lehúzza a gyulladást kisebb hámsérülésekről. Forrázásnál nem szabad használni, mert sarkosan fogalmazva, lefojtja a bőrt a nagyon dús állagából fakadóan és csak ront a helyzeten. (Régen olvastam is ezt, de persze, hogy a saját káromon tanultam meg... :D) Szóval égési sebeket nem szabad vele kezelni, de horzsolásokra, gyulladásokra, kisebb vízhiányokra pl. nagyon jó. Az illata kellemes. Elég sokáig tart, míg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

Inez

2011. július 10.

Gyantázás után használom már évek óta. Azonnal megnyugtatja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

Gyantázás után használom már évek óta. Azonnal megnyugtatja a bőröm.

csepelia

2011. június 13.

Nagyon ragad, viszont tényleg használ és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 13.

Nagyon ragad, viszont tényleg használ és az illata is jó.

bigyusz91

2011. március 18.

Isteni az illata, olyan kellemes, mézes, enyhe körömvirágos beütéssel. Intenzíven hidratálja a kiszáradt bőrt, és segít megelőzni a kiszáradástól. Egyetlen hátránya, hogy nagyon zsíros, ezért inkább este, lefekvéskor használom, de reggelre pihe-puha lesz a bőröm tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract