MeMeMe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. február 26.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4590 Ft

A Blush me! pirosítók kompakt, neszeszerbe is könnyen pakolható pirosítók. Tükörrel, ecsettel, jól záródó dobozkában. Építhető, visszafogott színekkel.

Színválaszték:

Ár: 3000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó/Foxpost

vrozi

2014. február 9.

Pink színe van meg. IMÁDOM! :)
Amikor először kibontattam nagyon megijedtem az erős színtől, de arcon már hihetetlenül gyönyörű és természetes, mégis feltűnő ízléses módon. Csodásan élénkíti az arcot!
A kiszerelése valami hihetetlenül igényes! A külseje mesésen szép szerintem, kinyitva pedig tükör, ecset és persze maga a pirosító. Az ecset olyan puha, hogy el sem hittem! Annak ellenére, hogy papír (karton?) a doboza, nagyon masszív. Bár igaz, ami igaz magammal nem fogom hordozgatni, mert úgy szerintem már könnyen széteshet. Nem egy "travel" formátum :D
Az ára nem olcsó, de emiatt nem fogok levonni csillagot, mert számomra teljesen megérte: remek pirosító, minőségi ecsettel, tükörrel, igényes csomagolásban. Egy év alatt sem szoktam elhasználni egy pirosítót még mindennapi használat mellett sem, akkor pedig már beruházok ilyenre! Eddigi legjobb!

Update: még mindig nagyon jó bár az ecseten érződik a használat, pedig még egy hónapja sincs meg. Még mindig tetszik, de ezt mindenképpen meg kell említenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Pink színe van meg. IMÁDOM! :)

Camilla_B

2013. március 6.

Muszáj volt beszereznem márcsak a csomagolása miatt is és azért, mert nagyon sok jót olvastam, hallottam róla. És tényleg! Nagyon pigmentált, gyönyörű a színe (nekem a Rouge van meg és a Coral). Olyanok tényleg, mint a Benefit dobozos arcpírjei. Ebben is van tükör és ecset is. Maximálisan meg vagyok elégedve, bármikor vennék több árnyalatot is belőle. A bronz még nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.