Meow Cosmetics

Ár:   $10,25   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   $10,25
Lelőhely:   online külföldről

Csillogás és ragyogás. Kevésbé csillog, mint a Scandal Eyes kollekció, ezért ez a kollekció ideális a mindennapos csillogásra.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.