Merz Spezial

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

AVoracsek

2020. október 19.

Sok másik termékhez hasonlóan, ezzel is tettem egy kísérletet, hátha segít legalább kis mértékben csökkenteni a hajhullásomat. Sajnos csalódnom kellett. 3 hónapig szedtem. Erősebb lett a körmöm, de ennyi. Se babahaj, se kevesebb kihullott haj. És még árban is elég húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Aliz79

2020. szeptember 27.

UPDATE 09.27.
Nos, beszedtem a 2 havi adagot. Eredmény: abszolút nulla. Semmi. Zéró. Nyista. Se babahaj (azt se tudom, mit jelent), se gyorsabban növő haj, se erősebb haj, se sűrűbb haj, se gyorsabban növő vagy erősebb köröm. Semmi.
A hajam ugyanúgy hullik, mint eddig, sőt...szinte még erősebben.
Teljesen feleslegesen szedtem be a 2 havi adagot. Totálisan eredménytelenül. Teljes pénzkidobás.

Most a HairBunny-t kezdem el szedni, jó lenne, ha valami már hatna

Első értékelés, 1 hónap szedés után:
2 dobozzal rendeltem, eddig 1 dobozzal szedtem be, picit kevesebb, mint 1 hónap alatt (ugye napi 2 tbl az adag, de hétvégente este is bevettem 1-1 szemet, mert elég drámai nálam a helyzet).
A hajam vékonyszálú, gyenge, tartásnélküli és az elmúlt fél évben úgy hullik, hogy megrémülök tőle. Elképesztő módon. Plusz egy "sztárfodrász" tönkrebaszta.
Ezt megelőzően beszedtem egy 90 szemes HairClinic csomagot, totálisan nulla eredménnyel - a megfelelő helyen értékeltem is. Ezért váltottam át erre a Merz drazséra.
Nos, az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani róla, hogy a bevonatának köszönhetően nagyon könnyen lenyelhető.
Más jót nem tudok mondani.

Semmit nem csinált eddig (1 hónapja szedem). Se nem nőtt gyorsabban a hajam, se egyetlen szál "babahajam" nem lett, se nem lett erősebb, se a hajhullásomat nem állította le, sőt. A körmeim sem nőttek gyorsabban, nem lettek erősebbek.
Max. ami gyorsabban nőnek tőle, azok a nem kívánt szőrszálak (bajuszpihe, lábszárszőr, hónalj...nagyon gáz)...

Nekem is volt az elmúlt 1 hónapban pár mélyebb, gyulladt pattanásom, ami rendkívül fájdalmas volt, de nem tudom, hogy ennek tudható-e be, mert azért néha szokott lenni - szóval, ezt nem írnám (még) a rovására....

Szóval számomra totálisan nullllla csillag, vagyis mivel az ára elég magas - mínuszt adnék rá, ha lehetne.

Természetesen beszedem a 2.dobozt is, mert tudom, hogy 1 hónap nem elég egy ilyen szer objektív vagy kevéssé szubjektív tesztelésére, és ha kell, megváltoztatom az értékelést.

De, a jelen állás alapján, nem ajánlanám a szert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

UPDATE 09.27.
A hajam ugyanúgy hullik, mint eddig, sőt...szinte még erősebben.

Most a HairBunny-t kezdem el szedni, jó lenne, ha valami már hatna

Első értékelés, 1 hónap szedés után:
Más jót nem tudok mondani.

De, a jelen állás alapján, nem ajánlanám a szert.

rosa.love

2020. augusztus 20.

Nos, kenytelen vagyok atfogalmazni az 5 csillagos ertekelest. Ketto dobozzal szedtem be, de ugy, hogy heti, tehat HETI 1-3 szemet vettem be, nem napi kettot, mint ahogy ajanljak. Ilyesforman eleg sokaig tartott a ket doboz, de csak elfogyott. Pont az elfogyassal nyugtaztam, hogy remek, marekban hullik a hajam. A szam sebesre volt szaradva, de kinek tunt ez fel az akkori szeles tavaszi idoben? Depresszios rohamaim is voltak, de ugye 2020 az 2020, kulonosebben nem lepodzem meg. Aztan eltelt egy kis ido, es rajottem, hogy hoppa... hajhullas, szaraz szaj es depreszio, ilyet mar tapasztaltam a Roacuttan tablettanal! Igen, A vitamin tuladagolas. En nehezmenyezem, hogy nem tuntetik fel piros betukkel a hasznalati utasitasan, hogy ilyen veszelyei vannak!
Amugy nagyon eros vitamin, a korabbi, pozitiv velemenyemben is a roacuttanhoz hasonlitottam, nalam ez ugy mukodott, hogy bevettem este a Merz tablettat es masnapra erezhetoen es lathatoan szebb lett a borom. Oszinten szolva sosem gondoltam volna, hogy ezt is tul lehet adagolni, raadasul ilyen kis dozisban is. Aprilis eleje ota nem szedem, a hajhullas es egyeb tunetek 1.5 honappal ezutan szuntek meg. Amig szedtem, 63kg voltam, most 55 vagyok,erdekes...
Reszemrol ez az a vitamin, amit soha tobbe nem akarok szedni. Es biztatnek mindenkit, hogy kritikusan alljon hozza es vigyazzon a tuladagolassal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Edu89

2020. augusztus 10.

Más vitamint használok, de nem jutottam haza, így Németországban vásároltam egy három havi adagot. Semmi extrát nem vettem észre, az államra okozott extra pattanásokon kívül. Utánna néztem meg jobban, hogy szóját tartalmaz, amit én nagyon nem tolerálok. Azért adom meg a 3csillagot, mert ha nem lenne benne a szója, egy jó kis vitamin lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

ebeata

2020. június 20.

Már akkor szedtem kúraszerűen, amikor még a régi csomagolása volt, akkor is szerettem, aztán évekig nem, valahogy elfelejtettem. Most a festéstől kikészült a hajam, nem nagyon nőtt és eszembe jutott a Merz. Szerencsére. :) Elkezdett nőni a hajam újra, a körmöm is olyan gyorsan nő, hogy nem győzőm visszareszelni. Szóval még mindig szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Wite06

2020. június 10.

Ajánlom nyugodt szívvel másnak is. 1-1,5 hónapja szedem, sok babahajam lett. A körmöm erősebb illetve a hajam is, és hosszabb is lett. Teljesen megvagyok vele elégedve. Próbáltam már több hasonló vitamint több árkategóriában, de ez viszi a pálmát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

HHanga

2020. június 8.

A krémmániás vélemények után rendeltem be, azt hiszem már két éve talán, hogy szedem ezt a fajta vitamint.
A körmöm annyira jó fej, hogy fogja és két felé válik bármit csinálok vele, plusz olyan gyenge, hogy az hihetetlen. Hát ezen a vitamin sem változtatott, szóval arra nem használt.
A bőrömhöz nagy reményeket fűztem, de azon sem segített semmit.
A hajam egész szépen megnőtt, nem tudom, hogy azért mert rendszeresen visszavágatom most már, vagy a vitamin miatt, de azért szedem tovább, ártani nem árt.
Tehát összességében a bőr, köröm, hajszépítő hatásából a hajamra hatott egyedül, de már az is haladás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

A bőrömhöz nagy reményeket fűztem, de azon sem segített semmit.

Reddiamond

2020. március 28.

Több éve próbálkozom mindenféle vitaminnal készítményre a körmeim és hajvégeim töredezésére. Forcapil, Dr Chen, Juvita, Dm-es hasonló termékei több hónapos (3-9) használat után sem hoztak javulást. Több ismerősömtől is hallottam, hogy jó ez a tabletta, ill itt is sok jót írtatok, így gondoltam kipróbálom. Bár rögtön 2 dobozzal is rendeltem, bevezetőként csak napi egy tablettát kezdtem el szedni, nehogy valami negatív mellékhatása előjöjjön. Az első benyomás, hogy szép igényes üvegcsében van, nekem nagyon tetszik. Könnyű lenyelni a tablettát. Naponta reggelente szoktam bevenni a többi vitaminnal+ ásványianyaggal együtt. Semmit nem változtattam az étkezési szokásaimon. Két hete szedem s meg vagyok lepődve, hogy milyen gyorsan nőnek a körmeim. Sőt jól bírják a körmeim ezt a sok kézmosást. Nem töredeznek fel mint korábban kevesebb víz hatására.. De azért, hogy kijelentsem, hogy erősödtek a körmeim, még várok egy keveset. S update-elek majd. Addig is ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Adwoa

2020. január 31.

Első dobozzal szedem épp, nagyon sokat segített már most az első hónapban a hajamon, a bőrömön és a körmeimen (pedig, kamaszkorom óta szedtem már Biovannét, Revalidot és sörélesztő tablettát is)!

Biztos, hogy folytatni fogom a kúraszerű szedést! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Biztos, hogy folytatni fogom a kúraszerű szedést! Csak ajánlani tudom!

alexiaaa696

2020. január 6.

Hajhullásomat mérsékelte, és 1 hónap után tovább nőtt annál a pontnál aminél eddig mindig letört. Az én hajam problémás nagyon,vékony, törik, hullik, zsíros, száraz,egyszerűen szörnyű, eddig mindenféle szépségvitamint pakolast sampont próbáltam, de csak ez a kis drazsé gátol meg abban, hogy ne vágjam le tőből az egészet :) :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.