Merz Spezial

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ordasbea

2021. november 20.

A legjobb. Segít újjá varázsolni a hajamat és a körmömet. Imádom, mindig működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Szeos

2021. szeptember 30.

Nagyon ütős vitaminkészítmény, nekem vitaminhiány pótlására nagyon bejött. Többször csináltam már vele végig három hónapos kúrát, a következőképpen: napi 2* egy hónapig, napi 1* két hónapig.
Nagyon bevált vashiányra, gyomorpanaszt/pattanásokat sosem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nagyon bevált vashiányra, gyomorpanaszt/pattanásokat sosem okozott.

v.nara

2021. július 16.

Egy évben általában 1-2szer csináluk kúrát évek óta. Számomra a legjobb vitamin, nem okoz pattanásokat mint más termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Isla

2021. június 28.

Anno nagyon szerettem ezt a kis rózsaszín drazsét, több kúrát végigszedtem, az üvegcsékben pedig utána a kotyvalékaimat tartottam. :D Akkor viszont feleannyi volt az ára mint most - emiatt már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Anikaaa97

2021. június 14.

Elég sok hajvitamint kipróbáltam már ( gondolom mint mindenen nő) ettől sem vártam csodát ami azt illeti. Semmi wow hatás de nem is mondom, hogy nem használt. Négy hónapig szedtem, talán ici picit segített de látványos eredmény nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

dorcka

2021. április 26.

Évek óta szedem kúraszerűen, az őszi-téli időszakban az én nagyon vékony szálú hajam hullását teljesen megállítja, ami nálam mindent megér. A géllakktól elvékonyodott körmömön nem segített sokat, és a bőröm alapból sem nagyon problémás, így ezekről nem tudok sokat mondani, de amit a hajammal csinál, az nekem tényleg egy csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

dbeata

2021. március 21.

Update 2021. március 21.

Három hete szedem (elég ügyes vagyok most, nem felejtem el folyton reggel is beszedni), és már most látványosan csökkent a hajhullásom, kb. felére, így hajmosás után.

2021. március 13.

Haha-hajhullás! Örök téma nálam, ugyanis szezonálisan elkezd hullani a hajam. Legelőszörr 18 évesen küszködtem a hajhullással, és akkor tényleg attól féltem, hogy már mások is észrevették. Ami akkor használt, ideírom, hátha valaki hozzáfér: Panthenol tabletta (B5 vitamin). Igen, tabletta. És nem lenyelni kellett, hanem elszopogatni. Kicsit Faringoseptre hajazó íze volt, nem rossz. Sajnos már nem kapható, de Németországban, Szlovákiában úgy tudom, lehet kapni patikában.

Illetve ez a termék segített még, szerintem ez a legjobb (nekem), hajhullásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

Update 2021. március 21.

2021. március 13.

Illetve ez a termék segített még, szerintem ez a legjobb (nekem), hajhullásra.

barbonca

2021. március 19.

Végigszedtem 4 havi adagot, mint a kisangyal, közben kivizsgáltattam magamat, semmi oka nem volt a hajhullásomnak (maximum a stressz). Sem a körmöm nem lett tőle erősebb, a bőröm rosszabb lett és a hajam ugyanúgy csomókban hullik. Pedig ódákat zengett róla az ismerős is, aki ajánlotta. 4 hónap után abbahagyom, semmi értelme tovább szedni, csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Yvaine

2021. február 17.

Ajándékba kaptam. Nem tudom hogyan kellene értékelnem, mostmár több mint egy hónapja szedem (napi 1-et, de előfordul hogy kimarad), és én semmilyen hatását nem tapasztaltam... Egyedül a hajam van most egy sérültebb állapotban (nem hajhullásról van szó), kifejezetten emiatt kezdtem el szedni. De nem vettem észre semmit, kis babahajakat sem. Amúgy könnyen lenyelhető. Igazából rosszat sem tudok mondani róla. Pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

vzsm02

2021. február 17.

1 hónapja szedem, szóval még nincs messzemenő következtetésem, de a körmöm állapota javul, a hajamon nem érzem,-különösebben nem hullott- én gyorsabb növekedést várok, idővel meglátjuk. Tudom, hogy nem szempont, de magasan ez a legszebb kivitelezésű és a legjobb formájú vitamin, amit szedtem, szép az üvege és a drazsé praktikus kiszerelésű (én a gumimacikban nem hiszek;)).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.