Merz Spezial

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

Adwoa

2020. január 31.

Első dobozzal szedem épp, nagyon sokat segített már most az első hónapban a hajamon, a bőrömön és a körmeimen (pedig, kamaszkorom óta szedtem már Biovannét, Revalidot és sörélesztő tablettát is)!

Biztos, hogy folytatni fogom a kúraszerű szedést! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Biztos, hogy folytatni fogom a kúraszerű szedést! Csak ajánlani tudom!

alexiaaa696

2020. január 6.

Hajhullásomat mérsékelte, és 1 hónap után tovább nőtt annál a pontnál aminél eddig mindig letört. Az én hajam problémás nagyon,vékony, törik, hullik, zsíros, száraz,egyszerűen szörnyű, eddig mindenféle szépségvitamint pakolast sampont próbáltam, de csak ez a kis drazsé gátol meg abban, hogy ne vágjam le tőből az egészet :) :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

nyuszika39

2020. január 3.

Nagyon szép puha, egészséges tőle a hajam, a hajhullásomat sajnos ez sem tudta megállítani :(
A bőröm szebb lett, kevesebb a pattanásom, a körmöm nő min t a gomba. Összességében jó kis vitamin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Boriskajuliska

2019. december 16.

2 dobozzal is beszedtem és nem is volt rossz, de a supradyn 50+ többet használt a bőrömnek, körmömnek inkább azt szedem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 16.

rosa.love

2019. október 26.

Idoszakosan szedem, heti 2-3 alkalommal. Mar a legelso alkalommal, egyetlen tabletta utan ereztem, hogy visszafogja a borom zsirosodasat. Kicsit gyanus volt, hiszen ezt eddig egyedul a borzalmas emleku Roacuttannal tapasztaltam.. utana is neztem, es hat, ez is eleg sok A vitamint tartalmaz... ezert sosem mertem nagyobb dozisban szedni. Azt megjegyeznem, hogy meg ebben a kisebb dozisban szedve is ugy megemelte a vasamat, hogy az mar az egeszseges hatarerteknel is majdnem magasabb volt..utana jo par honap szunetet tartottam. ezert en azt mondom, mindenki esszel szedje.
Pozitivuma: mindenkepp egy eros, hatasos vitamin, valoban mersekli a bor es haj zsirosodast, valoban jot tesz a hajnak. nem okoz gyomoregest, emelygest, mint sok mas vitamin.
Negativum: lehet, hogy csak velem van igy, de konkretan azokban az idoszakokban, amikor szedem, mindig hizok,sport mellett is. amikor szuneteltetem a vitamintszedest, nehany het alatt siman lemegy rolam 3-5kg. etvagyat novel es vizet kot meg szerintem.
Osszessegeben szeretem, akinek zsiros bore es gyenge haja van, azok szamara megvaltas lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Encike78

2019. október 10.

Erősen hullott a hajam, 1 éve 3 hónapos kúra rendbe tette. Rengeteg babahajam nőtt, fényesebb lett. Most újra elkezdtem a kúrát, azonban soha nem látott pattanások alakultak ki az arcomon. Nem feltétlenül biztos, hogy a vitamintól, én ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Blackxentric

2019. szeptember 2.

Sajnos én nem tapasztaltam meg azt a csodát amit itt mások. Semmi nem változott. Ártani nem ártott, ezért nem pontozom le nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

egyno

2019. szeptember 1.

Legalább 5 centit nőtt a hajam és még végig se szedt3m az első hónapot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Legalább 5 centit nőtt a hajam és még végig se szedt3m az első hónapot!

edonka

2019. augusztus 2.

Tényleg csoda ez a drazsé! 3 hónapig szedtem, első hónapban 2x1-et, aztán csak 1-et. Rendbe hozta a körmöm(sose volt ilyen szép hosszú), a hajamat-minimálisra csökkent a hajhullás, rengeteg babahajam lett, a bőrömet-korrektor nélkül(!) mehetem bárhova (picit pattanásos a bőröm, meg aztán el is szoktam vakarászni 🙈) azért írom múlt időben, mert abbahagytam, ugyanis állandóan fájt tőle a hasam. Elmentem mindenféle vizsgálatra-minden negatív lett, de miután nem szedtem, elmúlt a fájdalom. Ennek ellenère 5 csillag! 1 hónapja váltottam a Magic Hair Max-re. Senkinek nem ajánlom. Írom a tapasztalataimat alatta...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

biiius

2019. július 3.

Göndör, erős szálú, festett és száraz tapintású a hajam. A hajnövesztés turbózása volt a cél egy durvább hajvágás után. 2 havi adagot használtam el, és nagyon gyorsan nőtt a hajam, emellett fényesebb lett, puhább és sok babahajam lett. A bőröm is szebb lett tőle, viszont a körmömön nem vettem észre változást. Most vettem újra még 2 havi adagot, remélem nem marad el a hatás továbbra sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.